Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gereksiz insanları hayattan çıkartma zamanı

Teraziler yaşamı sorgulayacakları bir döneme giriyorlar. Gereksiz insanları hayatlarından atacaklar. konusunda ise oldukça şanslılar. Öyle ki aradıkları sevgili çok uzaklarda değil, yanı başlarında!

Jüpiter size muhteşem bir enerji desteği verecek. Ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir dönem. ın her türlü objesinden yararlanacak ve duygularınızı besleyen tüm donelere açık olacaksınız. Yaşamı sorgularken kafanızdaki soruların cevabını da bulacaksınız. Rutinleşm bazı şartların değiştiğini göreceksiniz. Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir yıl geçireceksiniz. Yaşamınızla ilgili oluşumları izlerken, gelecekteki yaşam dilimlerini bir film gibi görebileceksiniz. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçerken, kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu hissedeceksiniz. Sonbaharda hayatınızın en güzel günlerine hazırlanmalısınız. Satürn, 2017 yılı sonlarına kadar iletişim evinizi testten geçirecek ve gereksiz insanları hayatınızdan silecek.

SOSYAL İLİŞKİLERİNİZE KURAL GELİYOR
Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Yalnızlığı sevmeyen yapınız sizi kalabalık ortamlara sürüklerken, karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkiler almanıza da, neden oluyor. düşünce karışıklığı verecektir. Bu nedenle, size söylenen her şeyin altından farklı anlamlar çıkarmamalısınız. Yardım almadan sorunlarınızla başa çıkmayı başarabilirsiniz. Jüpiter ve Güneş 23 Ekime kadar kişisel evinizde ilerlerken organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor. İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza sığamayacaksınız. Güçlü kişilerden alacağınız destek, yaşadığınız iletişim sorunlarınızı çözüyor. Dikkat çekici bir dönemdesiniz. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Hedeflerinizde ilerlemek ve iş yaşantınızda gelişmek istiyorsanız, güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Öğrenme kabiliyetinizdeki artışlar, önemli kararlar almanıza neden olacak. Bilginizi çevrenizle paylaşırken, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek, yakın arkadaşlarınızla aranızda aşk ve hissi konularınız gündeme gelecek. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz.

DÜŞÜNCELERİNİZ KARIŞIK
Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Yalnızlığı sevmeyen yapınız sizi kalabalık ortamlara sürüklerken, karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkiler almanıza da, neden oluyor. Merkür düşünce karışıklığı verecektir. Bu nedenle, size söylenen her şeyin altından farklı anlamlar çıkarmamalısınız. Yardım almadan sorunlarınızla başa çıkmayı başarabileceğiniz ayın ilk haftasında evren bir şekilde size yardım edecektir...

URANÜS KARŞIT EVİNİZDE
Birlikte çalıştığınız kişilerle ortak planlar yapacak ve hızlı işlerin altına imza atacaksınız. Bu dönemde çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalarak, başaramayacağınız iş sorumlulukları almamalısınız. Gereksiz yere üzüntü çekebilir ve hastalanabilirsiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz. Sizden yaşça büyük ve küçük kişilerle birlikte paylaşımlar içinde olacaksınız. İstediğiniz anlaşmaların altına imzalar atacaksınız. Uzun süredir size destek olan ve yanınızda çalışan biri ile daha kişisel ortaklıklar kurabilirsiniz.

AŞK VE İŞ HAYATI İÇ İÇE
Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Her ortam sizin için heyecan verici olacaktır. Hiçbir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Yüksek olan isteklerinizi ve cinsel enerjinizi çevrenize yansıtıyor ve bu konuda yoğunlaşıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan sevgileri ve ilgileri hoşunuza gidecektir. Bazılarınız için kısa süreli aşklar da söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız.

SAĞLIĞINIZ İYİ DURUMDA
Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız. Olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız, dikkatli olmanızda yarar var. Bu ay; kan tahlillerini yaptırmalı ve kolesterol seviyeleriniz düşürmelisiniz. Artık enerjinizi doğru alanlarda kullanmayı öğrenmelisiniz. Hastalıklarınızın nedenini kendiniz keşfetmelisiniz. Diyet ve farklı şifa yollarını deneyebilirsiniz. Günlük yaşantınızı planlayarak hareket etmeniz sizi yeni yaşantınıza hazırlayacaktır. Artık disiplinli davranmayı yaşam biçimi haline getirmeyi başarabilirsiniz.

BU DÜNYADA SİZ
Duygusal yapınız her şeyin yolunda gittiğini anladığınız zaman huzura kavuşur. Sürekli denge arayışı içinde olup, aşksız ve sevgisiz yaşayamazsınız. Doğru partneri bulduğunuz anda , yaşamın tadını istediğiniz gibi çıkarırsınız. Bir Terazi her zaman sonsuz aşkını paylaşacak birine gereksinim duyar. Yeter ki duygularınız sizi yanıltmasın. Çekici ayartıcı ve oyun bozansınız. Belli bir kişiye aşık olmaktan çok, aşka aşıksınızdır. Hatta size özel duygular yaşatacak her objeye aşık olabilirsiniz. Belki de bu yüzden yaşamda sanata ilgi duyuyorsunuz.

İŞTE GİZLİ YÖNLERİNİZ:
İş birliği, diplomasi, bencil olmamak, paylaşmak, kendi kimliğini ifade etmek, adaletli olmak, özenli olmak, dengeleri korumaya çalışmak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gereksiz insanları hayattan çıkartma zamanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN