Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kariyer planlarınız değişebilir

Giriş Tarihi: 19.11.2016
Kariyer planlarınız değişebilir

Yay burcunu hareketli günler bekliyor. Kariyeriniz parlıyor, maddi kazançlarınız artıyor. Sosyal çevreniz kazançlarınızı artırma yolunda size yardımcı olacak. Eski aşklar tekrar gündeme gelebilir

Ayın burcu Yay

Jüpiter ilişkiler evinizde ilerliyor. Satürn kişisel evinizde ilerlemeye devam ediyor. Gücününüzün farkındasınız. Engelleri sınav vererek atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacak. Bazıları baba mesleğini yeniden yapılandırabilirler. Aileden kalan ve atıl vaziyette bekleyen bazı maddi konuların kazançlı bir şekilde gündeme gelmesi söz konusu. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yaptığınız yolculukların yurtdışı olmasına dikkat edeceksiniz. Yenilikler konusunda temkinlisiniz. Yaşam boyu mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu için içinizde duyduğunuz kıpırdamalara bir anlam vermekte zorlanabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. Hedeflerinizle ilgili konularda heyecanınız önplana çıksa bile, oto kontrolünüz sürekli olarak sizi tetikte tutacak. Artık sınavlarınızla baş etmeyi öğrenecek, yeni çevrelerde şansınızı deneyeceksiniz.

ANİ TEPKİ VERMEYİN
İstediğiniz koşulları yaratmaya devam edin. Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecek ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Finans konusunda muhteşem bir destek alıyorsunuz. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendiniz için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir süreçtesiniz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Kendinizde yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Venüs ve Plüton finans evinizde size radikal değişimler getiriyor. Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım almanız gereken uygun aylardan birindesiniz. Sosyal çevreniz maddi kazançlarınızı artırma konusunda size yardımcı olacak. Tanışacağınız kişilerin çevrelerinin sizin için önemli olduğunu unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz.

DÜĞÜMLER ÇÖZÜLECEK
Bu ay Uranüs aşk ve sosyal evinizde geri gidiyor. Satürn zaten burcunuzda ilerliyor. Her şeyi testten geçiriyorsunuz. Eski aşklarınızdan hâlâ vazgeçememe durumları olabilir. Gizli buluşmalar ve saklı düşünceleriniz yüzünden aşk hayatınızda bir karışıklık söz konusu. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Merkür 19 Aralık'ta finans evinizde geri gitmeye başlayacak ve Plüton'la birlikte hareket edecek. Merkür'ün geri hareketi bazı olumsuzluklara neden olacak. Fakat, Merkür'ün her zaman olumsuzluk getirmediğini bilmelisiniz. Eğer, Merkür'ün geri hareketine başlamasından daha önce bazı girişimlerde bulunmuşsanız bu dönemde isteklerinize cevap gelecek, düğüm olmuş işlerinizin birden çözüldüğünü göreceksiniz. İmza bekleyen yazılı anlaşmalarınızın bir anda onaydan çıktığını görmek sizi rahatlatacaktır. 'Her şeyi ben biliyorum' düşüncesinden kurtulup durum değerlendirmesi yaparken, akıllı davranmak zorundasınız. Başkalarını anlama yeteneğini kullanarak, onların fikirlerini değiştirerek, aynı düşünceleri paylaşmalarını istersiniz.

SEZGİLERİNİZ GÜÇLÜ
Bir Yay olarak kendi gerçeğinizi söylerken, uygun olmayan arkadaşlarınız geriye çekilirken, size uygun yeni insanlar çevrenizde belirir. Sezgisel ve psişik yeteneğiniz çok güçlüdür. Başkalarının ruh halini anlama konusunda doğuştan yeteneklisiniz. Sezgisel olarak gördüğünüz gerçekleri, doğal iletişim becerisi ile birleştirerek, herkesin kazançlı çıktığı durumlar yaratırsınız. Sıradan konularla ilgilendiğiniz zaman son derece huzursuz ve beklenmedik incinme duyguları yaşarsınız. Hedefleriniz yüksek olduğu zaman, gerçeklerle daha iyi iletişim kurarsınız. Yay kişisi olarak karar verme zorlukları yaşarsınız. Olayların her iki yüzünü de rahat gördüğünüz için, kafanız sürekli karışır. Çevrenize bağımlı olarak yaşadığınız zaman, sinirli ve huzursuz oluyorsunuz. Programsız hareket etmeye bayılırsınız. Böyle zamanlarda dünyayı kucaklıyormuş hissine kapılır, evrenle bütünleşir, programsız yaşamayı yeğlersiniz. Yaşamınızdaki kişi ve ayrıntılarla sürekli savaşırsınız. Büyük kente mi yoksa kırsal bir alanda mı yaşayacağınıza bir türlü karar veremezsiniz. Sizin için eğitim ve öğretim çok önemlidir. Çünkü everensel bilgiye ulaşmak tek amacınızdır.

Venüs ve Plüton finans evinizde size radikal değişimler getiriyor. Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım almanız gereken uygun aylardan birindesiniz. Sosyal çevreniz maddi kazançlarınızı artırma konusunda size yardımcı olacak
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kariyer planlarınız değişebilir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN