Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Düğünden sonra 100 siparişi aldık

Düğünden sonra 100 gelinlik siparişi aldık

için tasarladığı gelinliğin ’ün gelinliğine benzemesi çok tartışıldı. ilk kez konuştu: Fahriye Evcen ile sorunumuz yok. Arap dünyasından 100 siparişi aldık

dünyası söz konusu olduğunda tartışmalar bitmek bilmiyor. Son dönemin en çok tartışılan konusu ise - çiftinin düğünü oldu. İkisi de birbirinden ünlü olan oyuncuların muhteşem düğünleri kadar Evcen'in gelinliği de konuşuldu.tarafından tasarlanan balık model, askılı bol işlemeli gelinliği geline çok yakıştıranlar olduğu kadar modeli nedeniyle eleştirenler de oldu. Bu eleştirilerin odak noktasıysa modelinin geçtiğimiz yıl Kadir Doğulu ile hayatını birleştiren 'ün gelinliğine benzemesiydi.
Çünkü Neslihan Atagül ile Fahriye Evcen konuşmuyordu. Gelinlik modellerinin benzerlik taşıması ise modacısının Fahriye Evcen'e yaptığı bir kötülük olarak nitelendirildi. Bu konuda sosyal medyada neredeyse milyonu aşan yorum yapıldı. Ama ne Evcen ne de Bağzıbağlı tek kelime etmedi. Ama konu hala gündemden düşmüş değil. Kimi "Fahriye Evcen yapılan yorumlar nedeniyle evliliğinin keyfini bile yaşayamadı" diyor, kimi Neslihan Atagül'ün bu durumdan hoşnut olduğunu söylüyor. Tabii Evcen ile Raşit Bağzıbağlı'nın bu benzer gelinlik modeli nedeniyle arasının açılığını da söyleyenler de var.Biz de gündemden düşmeyen gelinliğin tasarımcısı Raşit Bağzıbağlı ile görüştük. Eylül ayında yapılacağı defile için hazırlıkları süren Bağzıbağlı ilk kez konuştu ve bakın neler anlattı:

AYLARCA EMEK VERDİK

"Konuyla ilgili ilk söyleyeceğim şey Fahriye Evcen için çok güzel iki gelinlik yaptığımız. Balık etek ve askılı gelinlik modelleri çok klasiktir. Bugüne kadar sayısız tasarımcı ve marka bu klasik model üzerinde çalışmıştır. Aylarca ekibimle bu model için emek verdik. Çok da güzel bir iş çıkardık."
Çıkan haberler ve taklit iddiaları hakkında çok da konuşmak istemediğini dile getiren tasarımcı, "Tabii ki iddiaları okudum. Kimisini şaşkınlıkla, kimisini de gülerek" diyor.Düğün sonrası Fahriye Evcen ile konuştuklarını ve her ikisinin de tasarımdan memnun olduğunu söyleyen Bağzıbağlı, "Çok değişik yorumlar oldu. Bizim arkadaşlığımız ve dostluğumuz hakkında bile yorumlar yapıldı. Çok iyiyiz, aramızda herhangi bir sorun yok. Evcen'in gelecekteki kırmızı halı kostümlerini ve davetlerde giyeceklerini de hazırlamayı sürdüreceğim" diye konuştu. Yaptığı bir işin bir başka işle kıyaslanmasına üzüldüğünü söyleyen Bağzıbağlı, "Söz konusu modeller arasında balık ve askılı olmaları dışında bir benzerlik yok. Dediğim gibi oldukça klasik bir modeldir bu model. Sayısız kez tasarımcılar tarafından yorumlandı. Kumaş, işleme ve küçük yorumlar aslında farkı ortaya çıkarır" dedi.
Gelinlikle ilgili büyük övgü aldığını söyleyen Bağzıbağlı, "Arap dünyası Evcen'in gelinliğine inanılmaz büyük ilgi gösterdi. Hiç abartısız 100 gelinlik talebi aldık. Aralarında Suudi Arabistan'dan Katar'a kadar farklı ülkeler bulunuyor. Haftasonu özel jetiyle gelip gelinliğin aynısını istediğini söyleyen müşterimiz oldu. Müşterilerimizin çoğu gelinliğin birebir aynısını istiyor" diyerek tartışmalara son noktayı koydu.


Bertha tasarımı bir gelinlik


Neslihan Atagül'ün giydiği gelinlik ve Fahriye Evcen'in gelinliğinin benzerlikler taşıyor oluşu çok tartışılmıştı. Bağzıbağlı, "Balık model gelinlik zaten çok klasiktir. Kumaş, işleme ve modacının dokunuşları esas farkı ortaya koyar" diye konuşuyor.

Moda kazanı

KAYINPEDER-DAMAT AYNI KOMBİNGeçtiğimiz günlerde Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent-Oya Eczacıbaşı'nın kızları Esra Eczacıbaşı, işadamı Murat Coşkun ile nişanlandı. Eczacıbaşı Ailesi'nin Yeniköy'deki evlerindeki sade kutlamanın en ilgi çeken detayıysa Bülent Eczacıbaşı ve Murat Coşkun'un aynı kombini tercih etmiş olmasıydı. İkisinin de çok şık olduğunu söylemekte yarar var.

HAFTANIN KARNESİAÇALYA ADEMOĞLU

İşadamı Erman Ademoğlu ile geçtiğimiz yıl evlenen oyuncu Açalya Ademoğlu'nun Instagram hesabını takip edenler yaptığı kombinlerden haberdardır zaten. Yaz boyunca yaptığı her kombin ilham verici.EMİNA SANDAL
Nedret Taciroğlu tasarımıyla Emina Sandal gerçekten de bir peri kızına benziyor. Renk ve tasarımıyla olabilecek en güzel yaz elbisesi.

"Lüks kavramı hayatta kalmak için gerekli olmasa da yaşamı daha lezzetli hale getiren bir baharat."
Micheal Kors

SARI RENKLİ GÜNEŞ GÖZLÜKLERİGigi Hadid ve Kendall Jenner'ın her giydiğinin ve kullandığı her aksesuvarın popüler olduğu bir dönemdeyiz. Böyle bir dönemde Hadid'in sarı aynalı güneş gözlüğünü dikkate almamak olmazdı. Çokgen ve aynalı gözlük bu yazın olmazsa olmazı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düğünden sonra 100 gelinlik siparişi aldık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN