Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İZSİAD'ın yeni dergisi tanıtıldı

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği yönetim kurulu üyeleri 'İZSİAD' adı altındaki yeni dergisinde, kentin ekonomisi, tarihi ve kültürel konularını ele alacak

Giriş Tarihi: 11.10.2013
İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) 21. yılında İZSİAD Dergisi'nin ilk sayısının tanıtımını önceki gün dernek merkezinde gerçekleştirildi. Tanıtım kokteyline İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, İZSİAD Danışma Kurulu Başkanı Cengiz Yavaş, İZSİ- AD Onursal Başkanı Ayhan Baran, Deniz Ticaret Odası (DTO) İzmir Şubesi Meclis Başkanı Geza Dologh ile çok sayıda davetli katıldı. Derginin ilk sayısında "Sektörün lokomotifi: İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş" başlıklı röportaja yer verilirken, DTO İzmir Şubesi Meclis başkanı Geza Dologh'un ise, "EXPO İzmir için neden önemli?" başlıklı bir yazısı bulunuyor. İZSİAD üyeleri ile ilgili haberlerin yanı sıra ülke gündemine ilişkin içeriğiyle dikkat çeken dergi, ilk sayısında Atatürk fotoğrafıyla çıktı. Tanıtım kokteylinde konuşan Başkan Küçükkurt, "Haziran ayında yaptığımız Olağanüstü Genel Kurul'da bizlere vermiş olduğunuz görevi en iyi şekilde yerine getirmek için bütün gayretimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genel Kurul'da da söylediğimiz gibi üye odaklı bir İZSİAD olacağız. Bunun için siz üyelerimiz ile "Çarşamba Toplantıları", "Eğitim Çalışmaları", "Üye Tanışma ve Kaynaşma Yemekleri" ve üye firma ziyaretleriyle birlikte olmaya çalışıyoruz" dedi.

PROJELERİNİ ANLATTI
İZSİAD olarak gerçekleştirmek istedikleri projelerle ilgili bilgi veren Küçükkurt şöyle devam etti; "İZSİAD üyelerinin birbirleri ile olan ticari işbirliklerini artırmak üzere e-ticaret portalı kuracağız. Bu konuyla ilgili görevli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız çalışmalarına başladılar. Üyelerimizin açılmayı arzu ettiği pazar ülkelere, o ülkelerin ticaret odaları, iş adamları dernekleriyle işbirliği içinde ülke ziyaretleri yapılması hedefleniyor. Üyelerimizin haftalık bültenlerle dünya ekonomi gündeminden haberdar edeceğiz. Ülkemizde ve yurtdışında yatırım yapılmaya müsait alanlar, teşvikler konusunda üyelerimizi bilgilendireceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İZSİAD'ın yeni dergisi tanıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN