Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'a dev aquapark

Belediyesi kentin mega projesi ile Kayaağıl Jeotermal Tesisleri ile birçok vatandaşın artık şehir dışına gitmemesi için büyük bir başarıya imza attı.

Giriş Tarihi: 1.11.2013 16:43

Kısa sürede on binlerce ziyaretin gerçekleştiği tesislere yoğun ilgi ise hala devam ediyor. Günün her saatinde içinden ve kent dışından gelen vatandaşların akınına uğrayan tesisler birçok hastalığa da şifa olmaya devam ediyor. Tesisin başarısının ve geleceğinin başarılı olmasının sonucunda aquapark çalışmaları için çalışmalarına hız verdi. Konu hakkında proje çalışmalarına da başlandı.

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Ali Erdoğan, jeotermal tesisin her yönü ile beğenilen ve ilgi çeken bir alan olmasını arzu ettiklerini belirtti. Tesisin başarının kendileri için olumlu referans olduğunu aktaran Başkan Erdoğan, " İlimizde son yıllarda yaptığımız büyük projeler kentimizin her anlamda gelişmesine katkı sağlıyor. Bu kapsamda yaptığımız jeotermal tesisimiz de vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve teveccühü ile karşılandı.

Bu başarı bizim tesisimizin daha iyi konuma gelmesi konusunda bize ilham verdi. şimdi örnek bir aqua park için çalışmalarımıza start verdik' dedi. Tesisin ve potansiyelin kentin geleceğinde de önemli etkisinin olacağının altını çizen Erdoğan, Uşak'ın çok yakında termalin parlayan yıldızı haline geleceğini aktardı. Tesisin ve jeotermal kaynağın bulunduğu alanın stratejik önemine de değinen Erdoğan, " Tesisimiz her halükarda hem şifa kaynağı olacağını hem de bulunduğu yer itibariyle Uşak'a etki edeceğini biliyoruz. Suyumuzun kalitesi ve gelecekteki çevre yolunun tesisimize yakınlığı il dışından ve yurt dışından gelecek misafirlerimize kolaylık sağlayacak' ifadesini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uşak'a dev aquapark
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN