Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'200 projem hazır'

Karşıyaka İlçe Merkezi'ni ziyaret eden CHP'nin Büyükşehir Başkan aday adayı Hüseyin Aslan, "Aday olur seçilirsek, 31 Mart sabahı çalışmaya başlarız" dedi

Giriş Tarihi: 1.12.2013
İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı, Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, seçimde İzmir'den çıkacak sonucun Türkiye'yi tetikleyici etki yaratacağını savundu, "Yüzde 60-65'lik bir sonuç CHP'ye iktidarın yolunu da açar. Bizim 200 projemiz hazır. Aday gösterilip seçilirsek, 31 Mart sabahı çalışmalarımıza başlarız" dedi. Önce Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak ile bir araya gelen Aslan, daha sonra, CHP İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Kalabalık bir partili grubu tarafından karşılanan Aslan'a, Çarşı esnafı ve vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Grup, bina önünde uzun süre Aslan'ın adaylığına destek veren sloganlar attı. Bugüne kadar İzmir'in 12 ilçesinde 12 önemli proje gerçekleştirdiklerini, Ege-Koop'u güven unsuru haline getirdiklerini kaydeden Aslan, şunları söyledi: "Bunları gecemizi gündüzümüze katarak, ortak aklı önemseyerek, demokrasiyi baş tacı ederek, kararları ortak alarak ve paylaşmayı esas kabul ederek başardık. Biz Ege-Koop'ta örgütlülüğün ne demek olduğunu, birlikten kuvvet doğduğunu açıkça gösterdik. Örgütlenmeyi, bir olmayı bilmeyen yönetmeyi de bilemez. Şundan eminim ki, parti örgütümüz son derece hayati öneme sahip Mart seçimlerinden alnının akıyla çıkacak. Menemen'den başlayıp Buca, Urla ve Çiğli örgütlerimizle bir araya geldim. Müthiş bir enerji, müthiş bir heyecan var. Çalışmalar ilçe başkanlarının etrafında bir ve bütün şekilde yürütülüyor. Tüm bunlar partimize önce yerelde iktidarın devamını sağlayacak genelde de iktidara giden yolu alabildiğine aydınlatacak. Gün birlik olma, gün CHP çatısı altında yer alma günüdür. 90 yıllık bir birikime sahip bu parti, daha da ötesini söylüyorum, savunduğu fikirler düşünüldüğünde Avrupa'ya hatta dünyaya da gereklidir."

DOST KAPISI BELEDİYE

Ege-Koop Proje Merkezi'nin İzmir için hazırlamış olduğu Sağlık Serbest Bölgesi, Atayol, EGEM35, Tarım Kampüsü ve Yeni Nesil Ulaşım Sistemleri başta olmak üzere, mevcut projeler hakkında konuşan Aslan "200'ü aşkın projemiz hazır. Kısmet olur da aday gösterilir ve seçimi alırsak, 31 Mart sabahı çalışmaya başlarız. İşte Dost Kapısı Belediye anlayışımız bu ilke etrafında şekillenecektir" dedi. Aslan, 31 Mart İzmir ve ülkemiz açısından yeni bir dönemin başlangıcı olacağını da sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'200 projem hazır'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN