Gözde Grubu'ndan yepyeni bir marka

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kalı, "Yeni markamız MyWay ile, A plus ve prestijli projelere imza atmaya devam edeceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 29.12.2015
Gözde Grubu'ndan yepyeni bir marka
Sağlık ve inşaat sektöründeki yatırımlarıyla dikkat çeken Gözde Grubu, yapı sektörüne yeni bir marka daha kazandırdı. Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, Gözde Yapı İnşaat (GYİ) ve MyVia'nın ardından tescilledikleri "MyWay" markasıyla, Gözde Grubu'na inşaat ayağında yeni bir markayı eklediklerini kaydetti. Özellikle gençler ve öğrencilere yönelik projeler sunan MyVia'nın yanında, bundan sonra üst segmente yönelik olarak MyWay markasıyla lansmanları sürdüreceklerini hatırlatan Op. Dr. Kenan Kalı, Çiğli, Bayraklı, Bornova ve Alsancak'ta iş dünyası ve yatırımcılar için VIP projeler sunduklarını dile getirdi. MyWay konseptiyle tüketicilere sunulacak konutlarda oturanların yine MyVia Rent ve MyVia Club hizmetlerinden yararlanabileceklerini hatırlatan Kalı, sözlerine şöyle devam etti: "GYİ ve MyVia'nın ardından 3'üncü markamızı da 'MyWay' olarak belirledik. MyWay markamız ile daha prestijli bir algı yaratmak istedik. Marka konumlandırmamızı da bu yönde şekillendirdik. Bu ay içinde lansmana çıkan MyWay Fest, MyWay Wins, MyWay Yıldız ve MyWay Terrace ile, farklı müşteri ve yatırımcı portföyüne uygun projelerimiz ilgi görüyor."

5 YILDIZLI KONFOR

MyWay Fest, bünyesindeki otel hizmetiyle ev rahatlığında 5 yıldızlı hizmet sunuyor. Stüdyo daireler, 1+1 ve 2+1 olmak üzere; toplam 135 dairenin bulunduğu MyWay Fest; Yaşar ve Ege Üniversitesi'ne 50 metre konumuyla dikkat çekiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gözde Grubu'ndan yepyeni bir marka
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN