Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Torunu da efsane oluyor

Giriş Tarihi: 15.4.2016
Torunu dünyada efsane oluyor

’in unutulmaz belediye başkanlarından “Asfalt Osman” lakaplı Osman Kibar’ın 45 yaşındaki torunu Osman Kibar, “Bilinmeyen bir milyarder yaşlanmayı tersine çevirmeyi arıyor” başlığı ile Forbes’e kapak oldu

KELLİK VE KIRIŞIKLIKLARA SON
San Diego merkezli 12 milyar dolar değerindeki biyoteknoloji şirketi Samumed'in kurucusu ve CEO'su Osman Kibar'ın amacının ürettiği özel ilaçlarla , kırışıklık gibi yaşlılık belirtilerini tersine çevirmek olduğu belirtildi. Şirketin ürettiği ilaçlarla kanser tedavisine çözüm de aradığı belirtilen haberde Samumed şirketinin bir sonraki girişiminin ise körlüğün ana nedenleri ve Alzheimer olacağı vurgulandı.

DÜNYA TIBBINI DEĞİŞTİRECEK
li Kibar'ın eğitim almak için Amerika'ya göç ettiğini belirten haberde Kibar'ın pokerde de çok başarılı olduğu vurgulandı. İzmir iş sının duayen isimlerinden İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu "Rahmetli Asfalt Osman'ın torunu bulduğu ilaç ve kimyasallarla çok kısa sürede dünya tıbbını bambaşka bir ortama taşıyabilecek bir kişi. Henüz çok genç olmasının verdiği avantajlar var. Amerikan Sağlık Bakanlığı'na bağlı Food and Drug Administration (FDA) tarafından çabuk devreye alınması kabul edilen ilaçlardan birini üretiyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Torunu dünyada efsane oluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN