Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Saç simülasyonu ile kelliğe kalıcı çözüm

Slimfit Estetik’in kurucusu Merve Aksoy, seyrelen saçlara saç simülasyonu ile çözüm bulduklarını söyledi. Saç klonlaması yapılarak kısa sürede istenilen sonuca ulaşılıyor

Giriş Tarihi: 30.5.2016
Saç simülasyonu ile kelliğe kalıcı çözüm
Kadınlarda da sıkça görülen saç dökülmeleri, seyrek saçların oluşmasına ve sonrasında derecesine varan görünümlerin söz konusu olmasına neden oluyor. Bu durumlar kadın ve erkek için sinir bozucu bir durumdur. Sosyal yaşam kalitesini de düşürür.

DOĞAL KOPYALAMA
Saç simülasyonunun diğer yöntemlere göre çok daha farklı gerçekleştiğini belirten Slimfit Estetik'in sahibi Merve Aksoy, "Saç kök hücre transferi yapılarak, saçların büyümesi ve tutunması gibi durumlar söz konusu olmuyor. Diğer bir adıyla saç dövmesi de denilen saç simülasyonu, seyrek ve kel olan bölgelerde saç klonlaması olarak kelliğe çözüm sunuyor. Bu yöntemin konforlu bir şekilde gerçekleşmiş olması avantajlarından en önemlileri. Uygulama sonrasında hemen normal hayatınıza devam edebilmeniz mümkündür. Saç dökülme oranları ve kellik dereceleri hesaplanarak işlem yapılıyor. Saç kökleriyle saç tellerinin organik duruş ve nizamı kopyalanıyor. Bu kopyalama işlemi doğal mikro pigmentler uygulanarak gerçekleştiriliyor. Böylece hayata yeniden doğmuş gibi yeniden başlayacağınız bir değişimle yüz yüze kalıyorsunuz. Kalıcı makyaj saç simülasyonu uzman eğitmenler tarafından yapılmaktadır" dedi. Saç simülasyon işlemi sonrası, bölgenin ilk bir hafta aşırı spor, terleme, güneş, kozmetik ürün ve uzak tutulması gerektiğini vurgulayan Aksoy, "Verilmiş olan bakım losyonunu günde 1 defa az miktarda kullanılmalıdır. Bu sadece ilk bir hafta için geçerlidir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Saç simülasyonu ile kelliğe kalıcı çözüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN