Penis büyütme lüks değil

Ekol Hastanesi’nden Opr. Dr. Cenk Melikoğlu erkeklerin 40 yaş sonrası yaşadığı cinsel problemlerine değinerek penis büyütmenin lüks olmadığını çözülebilir bir sorun olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 16.7.2016
Penis büyütme lüks değil
Penis küçüklüğü pek çok erkeğin sıkıntısını duyduğu kendisini eksik hissettiği bir konudur. Bunun çözümünün olduğunu bilen erkekler ise soluğu estetik cerrahlarında alıyor. Uzun yıllardır penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatları yapan Ekol Hastanesi'nden Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Cenk Melikoğlu bu alanda yurtiçi ve yurt dışından taleplerin çok fazla olduğunu söylüyor.

4-5 CM UZUYOR
Penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatlarında ortalama 4-5 santimetre uzama sağlandığını dile getiren Melikoğlu, "Ama yağ grefti uygulaması sonrası kalınlaştırma ile birlikte yapıldığında penis büyüklüğünde önemli bir fark olur. Uzatma ile kalınlaştırma mutlaka birlikte yapılmalı. Sonuç kalıcı. Penis büyütme için başvuran hastaların en az yüzde 95'i, 40 yaş üzerinde ve en az 2 çocuğu olan evli erkekler oluyor. Hastalara operasyon sonrası 4 hafta cinsel yaşamdan uzak durmalarını öneriyorum" dedi. Penis kalınlaştırma ameliyatını 18 yaş üzeri herkesin olabileceğini belirten Melikoğlu, şöyle konuştu: "En çok 40 yaş üzeri hastalar bu ameliyatları oluyor. Bu ameliyatlarda memnuniyet oranı çok yüksek olduğundan 2. kez kalınlaştırma için gelen hastalar da olabiliyor. Bu ameliyat artık tekniği oturmuş bir ameliyat ve hiçbir yan etkisi yok. Kısırlığa yol açmaz, cinsel hayatı etkilemez, hissiyatı bozmaz, ereksiyonu etkilemez."

CENK MELİKOĞLU KİMDİR?
1978 yılında Görele'de doğdu. 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 2003- 2010 yılları arasında İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği'nde uzmanlık eğitimini aldı. 2015 yılında Paris 'nde misafir öğretim üyesi olarak bulundu. Yurt dışında olduğu süreçte özellikle mikrocerrahi alanında; lenfödem tedavisine yönelik serbest vaskularize lenf nodu transferi üzerine yoğunlaştı, bu alanda çok sayıda eğitim ve toplantılara katıldı. Literatürde ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 30'dan fazla makalesi bulunmaktadır. 2016 yılından itibaren İzmir Özel Ekol KBB Hastanesi'nde Estetik Plastik Cerrahi ve Kozmotoloji Kliniği'nde görev yapmaktadır. İyi derece İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Penis büyütme lüks değil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN