Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Deutsche Bank'tan Türkiye için olumlu açıklama

Deutsche Bank'tan, "Türkiye'nin dış zafiyetlerinin yönetilebilir olduğu belirtilerek, uluslararası piyasalara, "ülke ağırlığını artırın" önerisinde bulunuldu.

Giriş Tarihi: 4.10.2016 13:52 Güncelleme Tarihi: 4.10.2016 14:10
Deutsche Bank'tan Türkiye için olumlu açıklama

TÜRKİYE 40 PUAN DAHA DEĞERLİ

Deutsche Bank'ın, gelişen piyasalar için yayınladığı araştırma raporunda, Türk bankalarının tahvillerinin, gelişmekte olan ülkelerdeki tahvillere göre 40 baz puan değerli olduğu ifade edildi.

DİĞERLERİNE GÖRE...

Türk tahvillerinin Brezilya ve Rusya'daki banka tahvillerine göre de 100-150 baz puan yüksek olduğu vurgulanan raporda, Türkiye'nin kredi zayıflıkları olarak, "geniş dış borç yükü" ve "devam eden cari işlemler açığı" gösterildi.

ALMAN MEDYASINDA 'ERDOĞAN BANKAMIZI ALACAK' PANİĞİ

"DIŞ KIRILGANLIKLAR TÜRKİYE'YE ZARAR VEREMEZ"

Dış kırılganlıkların Türkiye'ye zarar vermesinin "olanaksız" olduğu öngörüsüne yer verilen raporda, "Dış zaafiyetleri yönetilebilir durumdaki Türkiye'nin dış finansmanın esnek kalacağı, bankacılık sektörünün iyi durumda olduğu ve dirençli kalacağı ve büyümenin dış finansmanı destekleyeceği" vurgulandı.

'TÜRKİYE FELAKETE KOŞUYOR' İFTİRASINDAN SONRA BATTI! DEUTSCHE SALLANIYOR DEUTSCHE BANK, ABD'YE 14 MİLYAR DOLAR ÖDEMEYECEK

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deutsche Bank'tan Türkiye için olumlu açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN