Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)

 • 1
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)

Selena Gomez, ciddi hastalığı olan hayranının hayalini gerçekleştirdi

Ünlü sanatçı Selena Gomez nadir bir hastalığa yakalanan küçük bir hayranının hayalini gerçekleştirip onunla şarkı söyleyip dans etti.
Dünya turunun ortasında olan ünlü sanatçı Selena Gomez'in hiç şüphesiz milyonlarca hayranı kendisi ile tanışmak istiyor. Selena Gomez cumartesi günü Louisville konserinden önce milyonlarca hayranından biri olan ve ciddi bir hastalık olan ve nadiren görülen Diamond Blackfan Anemia hastalığına yakalanan Audrey Nethery ile tanışıp dans ederek bu hayalini gerçekleştirdi

EN SEVDİĞİ ŞARKIYI SÖYLEYEREK DANS ETTİ

Selena küçük kız ile birlikte küçük kızın en sevdiği Love You Like A love Song şarkısını söyleyerek dans etti. 23 yaşındaki şarkıcı Selena küçük hayranı Audrey ile dans ettiği videoyu instagram hesabında paylaştı.

 • 2
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)

Ozan Çolakoğlu'yla 5 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Gülşen'in hamile olduğu ortaya çıktı.Şarkıcı Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu, 5 yıllık beraberliklerinin ardından geçtiğimiz günlerde İspanya'nın Barselona kentinde dünyaevine girdi.Barselona Başkonsolosluğu'nda kıyılan nikaha çiftin yakın dostları katıldı.Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, nikahtan sonra sadece aile ve yakın dostlarının bulunduğu 40 kişilik bir grupla W Otel'de düzenledikleri düğün kutlamasına geçti.

Dar bir gelinlik giyen Gülşen'in hamile olduğunu kimse anlamasa da, güzel popçunun 3 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Balayından dönen çift Bebek'te objektiflere takıldı. Ünlü popçunun 3 aylık hamile olduğu öğrenildi.Ünlü aranjör, eşini kuaföre bırakıp Ulus'taki stüdyosuna gitti.

Temmuzda evleneceklerini açıklayıp sürpriz bir kararla düğün tarihini öne çeken ikilinin bebek beklediği, ünlü popçunun 3 aylık hamile olduğu öğrenildi.

 • 3
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)

Johnny Depp ve Amber Heard'ın boşanmasında şok gelişme

Amber aldatıldığını ileri sürdü

Johnny Depp ve Amber Heard ayrılığında bir yeni iddia daha gündeme geldi. Çiftin ayrılığındaki en önemli sebebin, Depp'in Heard'ı başka bir kadınla aldatması olduğu ileri sürüldü.E!News'te yer alan habere göre, ikiliye yakın bir kaynak 30 yaşındaki Heard'ın eşinin sadakatsiz olduğu iddiasıyla büyük bir kavga başlattığını ileri sürdü.

Sinirlenip eşini yaraladı

Kaynağın iddiasına göre; 'Johnny bir gece dışarı çıktı. Amber da eşinin o gece başka biriyle olduğunu düşündü. Eve döndüğünde ona bu konu hakkında sorular sordu ve Johnny birden sinirlendi. Onun suratına bağırıp çağırmaya başladı ve onu yaraladı.'

Özür diledi, Amber affetti

Yine kaynağa göre; 'Depp o geceyle ilgili bir şey itiraf etmedi ancak davranışlarından ötürü eşinden sonrasında özür diledi ve Heard da onu affetti'. Ancak bu büyük kavganın üstüne işler bir daha düzelmedi.

Şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açtı

Amber Heard, 15 aylık evliliğin ardından şiddet gördüğü gerekçesiyle 23 Mayıs'ta Depp'i mahkemeye vermiş ve boşanma davası açmıştı. Ancak ihanet iddiası, boşanma davasında bir gerekçe olarak gösterilmedi.

Şiddet eğilimli biri olmadığını açıklamıştı

Heard, Depp'in annesi Betty Sue'yu 81 yaşında kaybetmesinden iki gün sonra olmasına rağmen davayı açmış, Depp'in eski sevgilisi Vanessa Paradis de aktörü asla şiddet eğilimli biri olmadığı yönünde savunmuştu

 • 4
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)

İlker Ayrık ekranlara geri dönüyor

Röportaj: İlker Gezici
Fotoğraflar: Metin Arabacı

Cumartesi günü ekranlara dönmeye hazırlanan İlker Ayrık, sunuculukta Mehmet Ali Erbil'le kıyaslanmaktan mutlu olduğunu söylüyor: Mehmet Ali Erbil, Türk eğlence dünyasının son 30-40 senesine damga vurmuş biri. Onun dışında başkasıyla kıyaslansaydım, belki sıkıntı olurduSıcak ve sempatik kişiliğiyle tanınan oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, yeni projelerini anlattı...Yıllardır yarışma programı sunuyorsunuz. Enerjik ve sempatik halinizden dolayı herkes sizi çok seviyor. Bu işin sırrı ne?Oyun oynamak, dünyanın en keyifli şeyi ve yaşı yok. Oyun oynamayı çok seviyorum. Bir de ben mahalle kültürü içinde büyüdüm ve bunu yansıtmaya çalışıyorum. Farklı aile yapılarıyla, kalabalıklarla büyümenin avantajını yaşadım; onları anlayabiliyorum. Anlamanın temelinde dinlemek vardır ve ben dinlemeyi çok seviyorum.

KİMSEYİ BÜYÜLEMİYORUM

Sıcak ve samimi yaklaşımınızın da sevilmenizde etkisi olabilir. Yani star yaklaşımı göstermiyorsunuz. Ailemizin çocuğu olmak size ne hissettiriyor?

Şahane bir şey! Bundan rahatsızlık duymuyorum. O, süper starların sıkıntısı. Çok rahat yanıma gelip yanağımdan makas alıp omzuma vuran teyzeler var. 'Allahım onu gördüm' diye kimse büyülenmiyor benden. Ama yolda yürürken dünya tatlısı, tonton bir teyzenin yanağımı sıkmasından daha büyük mutluluk da yok benim için. Kimseyi büyüleyemiyorum ama güldürebiliyorum. Hayatın gülerek, eğlenerek geçmesini sağlamak müthiş bir kariyer.

Bir proje geldiğinde eşinize danışıyor musunuz? Onun 'Yapma' dediği bir şeyi yapar mısınız?

Evet, danışıyorum ve bir şekilde onu da ikna ediyorum. Bir proje geldiğinde fikrini söylüyor; 'Sen bilirsin' deyip kenara çekiliyor.

Evde en çok kimin sözü geçiyor?

Yüzde 50-50. Aslında onun daha çok sözü geçiyor. Böylesi de hoşuma gidiyor. Evin idaresini ve birçok şeyi ona bırakmak beni rahatlatıyor.

Mehmet Ali Erbil'le kıyaslanmak sizi rahatsız ediyor mu?

Hayır, bu kötü bir şey değil ki. Mehmet Ali Erbil, Türk eğlence dünyasının son 30-40 senesine damga vurmuş, televizyon tarihine geçmiş bir isim. Benim böyle birisiyle kıyaslanmak ancak hoşuma gider. Onun dışında biriyle kıyaslansaydım belki sıkıntı olurdu.

'Var mısın Yok musun?' yarışması bildiğimiz, izlediğimiz bir program. Başlarken endişeniz oldu mu?

Vardı, ama o endişeleri ortadan kaldırmak için büyük çaba sarf ettik. Star TV ve Endemol Shine Türkiye ile birlikte çok güzel bir uyum yakaladık. Daha önce yapılan yarışmayla ana hatlar aynı ama biz birtakım değişiklikler yaptık. Bambaşka bir üslupla ekranda olacağız.

FİLM KENDİ KİTLESİNİ YARATTI

Bu değişikliklerden biraz bahseder misiniz?

'Var mısın Yok musun?' yarışmasının adı artık 'Var mısınız Yok musunuz?' oldu. Çünkü karı-koca beraber yarışıyorlar. Yani 12 çiftle yarışıyoruz. Kutularımız pembe ve mavi... Resim olarak da çok büyük değişiklik var. Ayrıca izleyicinin bizden görmekten hoşlandığı oyunları da yarışmaya dahil ettik. Para ağacının tepesindeki 500 bin liranın değerini artırmak için oynadığımız oyunlar var. Bu oyunlar sayesinde yarışma, gergin geçen bir kutu açma oyunundan daha çok eğlenceli, dinamik bir şova dönüşüyor.


Ailelerle birlikte yarışmak daha mı keyifli oluyor?

Seyirci, beni ailelerle birlikte görmekten hoşlanıyor. Evlere misafir olmayı çok seviyorum. Karı-koca ilişkisi, aile; bunlar bizim sevdiğimiz ve önem verdiğimiz konular. Birbirine rakip birkaç ailenin yarıştığı rekabet ortamından, diğer ailelerin yarışan aileyi desteklediği, kazansın diye çabaladığı bir yarışma haline gelmesini çok önemsiyorum. Burada aileler arasında dayanışma söz konusu. Hep ihtiyacımız olan birlik, beraberlik ruhu burada var.

'Çakallarla Dans'ın devam filminde de rol alıyorsunuz. Bu nasıl bir duygu?

'Çakallarla Dans' serisi artık bizim ailemizin çocuğu gibi oldu; çok özel bir proje. Bu kadar eski bir filmin ana kadrosunu kaybetmemiş olması büyük başarı. Sinemada bunu yakalamak çok zor. Film, kendi kitlesini yarattı.

Dizi, sinema, yarışma, tiyatro... Çok yoğun bir koşuşturmanın içindeymişsiniz gibi görünüyor...

Bir dönem gerçekten öyleydi. Oradan oraya koşturuyordum. Ama artık daha sakin ve planlı ilerliyorum. Akıllı ve hazırlıklı gidiyorum. Benim için her şeyin olması gerektiği gibi olduğunu düşünüyorum.

BABALIK OKULUMUN ZAMANI GELMİŞTİ

Oğlunuz Ferit de izliyor mu sizi?

İzliyor, onun için tuhaf bir durum tabii. Beni televizyonda görünce çok şaşırıyor. Başka halimi de görmediği için beni hep meşhur biri sanıyor. O doğduğundan beri meşhurum. Dolayısıyla televizyonda beni görmesi, onun için çok sıradan bir şey. Ama çok fazla televizyon izletmemeye çalışıyoruz.


Oğlunuza daha fazla vakit ayırma, ona yetişememe kaygısı yaşıyor musunuz?

'Yetişir miyim?' diye çok düşünürsen, yetişemezsin gibi geliyor bana. Akışına bırakmak gerek. Ferit'le çok zaman geçiremediğimi anladığım bir dönemde işlere biraz ara verdim. Geçen sene ilkbahardan bu döneme kadar durdum. O baş döndürücü tempodan koptum.

Peki bu süreç size ne kattı?

Oğlumla tanıştım. Babalık sonradan öğrenilen bir şey ya; benim de babalık okulumun zamanı gelmişti. Çok iyi bir iletişim kurduk. Babalık harikulade bir şey ve maalesef alışkanlık yapıyor. Ama böyle alışkanlığa kurban olayım. Arada sırada stüdyoya getiriyorum. Stüdyo ona eğlenceli, renkli geliyor. O eğlenince ben de seviniyorum.

 • 5
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)

İrem Derici'den Harun Kolçak paylaşımı

Şarkıcı İrem Derici, yoğun bakımda yatan arkadaşı Harun Kolçak için sosyal medya hesabından duygusal bir yazı paylaştı.
Harun Kolçak uzun zamandır tedavi gördüğü hastalığı yüzünden önceki akşam apar topar hastaneye kaldırıldı ve yoğun bakıma alındı. Sanatçı dostları onun sağlığıyla ilgili bilgiler almaya çalışırken, pek çok isim de başarılı şarkıcıyla ilgili dileklerde bulundu. Bu isimlerden biri de İrem Derici oldu.

''Kalbime batan iğnelerle cebelleşiyorum''

Derici sosyal medya hesabından Harun Kolçak'la ilgili olarak, "Yastığa kafamı koydum, kalbime batan iğnelerle cebelleşiyorum. Kalk Harun, daha albüm çıkacak, 'Gir kanıma'ya klip çekeceğiz, kalk dünya tatlısı, kalk da o anne baba yazan dövmeli ellerinden öpelim… Ne badireler atlattın sen, lütfen uyan! ve lütfen dualarınızı esirgemeyin…"

 • 6
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)

Özge Ulusoy, Hacı Sabancı için kesenin ağzını açtı

25 bin liralık tablo

Sevgilisi Özge Ulusoy'a yaptığı jestlerle sürekli gündem olan Hacı Sabancı, dün 30 yaşına bastı. Güzel model de sosyetik aşkı için kesenin ağzını açtı. Özge Ulusoy, Hacı'ya 25 bin liralık bir tablo armağan etti.

Karşılıklı jestleri bitmiyor

Aşklarıyla magazin dünyasının en çok konuştuğu çiftlerin başında gelen Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı'nın karşılıklı jestleri bitmiyor... Güzel modele yaptığı sürprizler ve aldığı hediyelerle sık sık manşetlere taşınan sosyetik işadamı, dün 30 yaşına bastı.

Kesenin ağzını açtı

Hacı Sabancı'nın doğumgününü ilk olarak sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla kutlayan Özge Ulusoy'un sosyetik aşkının yeni yaşı için de kesenin ağzını açtığı öğrenildi.

Aşkına tablo armağan etti

Mankenliğin yanı sıra rol aldığı reklamlar sayesinde de Türkiye'nin en çok kazanan modellerinin başında gelen Ulusoy, sanat aşığı Hacı Sabancı'ya bir tablo armağan etti. Özge Ulusoy'un Haluk Akakçe imzalı tablo için de 25 bin lira ödediği konuşuluyor.

Yalının duvarını süsledi

Güzel model, tabloyu seçerken de sosyetik aşkının annesi Arzu Sabancı ve babası Ömer Sabancı'ya ait resim koleksiyonundan ilham aldı. Hacı Sabancı'nın ailesine ait koleksiyonda bulunan Akakçe imzalı bir tabloyu çok sevdiğini öğrenen Özge Ulusoy, bu nedenle hediye tablo alırken de ünlü ressamı tercih etti. ..Güzel sevgilisinin hediyesini çok beğenen Hacı Sabancı'nın 25 bin liralık tabloyu Kandilli'deki dillere destan yalısının salonuna da hemen astığı söyleniyor.

Kaynak: Takvim

 • 7
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (23.06.2016)

Aras Bulut İynemli ile Çağatay Ulusoy aynı dizide buluştu

Ay Yapım'ın yeni sezonda ekranda olacak projesinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli başrolleri paylaşacak.
İlk kez bir araya gelecekler

Ulusoy ve İynemli'nin ilk kez bir araya geleceği dizide, iki kardeşin birbirini bulma hikayesi anlatılacak. İsmi henüz netleşmeyen projeyi Uluç Bayraktar yönetecek. Senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu'nun kaleme aldığı dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Yeni sezonun büyük merakla beklenen dizisi ekim ayında ekranda olacak.

BİZE ULAŞIN