Türkiye'nin en iyi haber sitesi

nedir? Salyangoz kreminin cilde

Cildinin pürüzsüz, bakımlı ve canlı görünmesini isteyenler kadınlar kozmetik sektöründe bulunan her türlü ürünü kullanıyor. Özellikle son yıllarda kozmetikçilerin ve alternatif tıp uzmanlarının çok sattığı salyangoz kremleri hakkında detaylı bir araştırma yaptık. ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Cilde nelerdir? Cevabı haberimizde...

Salyangoz kremi nedir? Salyangoz kreminin cilde faydaları

DOĞADAN GELEN MUCİZE

Kremler, hem genç yaşta hem de ilerleyen yaşta görülen problemleri için oldukça etkili bir bakım ürünüdür. Cilt sağlığını önemseyen kadınlar gerek kozmetik ürünlerine gerekse doğadan gelen mucize ürünlerle birbirinden farklı cilt bakımı yapıyor. Hazırladığımız bu yazımızda son günlerde oldukça revaçta olan salyangoz kremlerini mercek altına aldık. Cildin kusursuz hatta özellikle cilt lekelerini mucize bir şekilde tedavi eden , düzenli bir şekilde kullanıldığında istenmeyen bir çok cilt problemlerini de ortadan kaldırıyor.

Salyangoz kremi nedir? Salyangoz kreminin cilde faydaları

SALYANGOZ KREMİ İLE GENÇ BİR CİLT

Uzmanların yaptığı araştırmalara göre; hücreleri dinamik tutma bağlamında özel bir yapıya sahip olduğu aynı zamanda cildin doğru şekilde ve renkte olmasını sağlıyor. Bu sayede cildin genç kalmasına da yardımcı olan salyangoz kremi, cildin gözeneklerinde meydana gelen tüm istenmeyen patojenleri yok ederek, istenilen bir görünümün elde edilmesini sağlamaktadır.

Salyangoz kremi nedir? Salyangoz kreminin cilde faydaları

AKNE VE SİVİLCE LEKESİ TEDAVİSİNDE

Cildin üst tabakasında oluşan zararlı bakterilere karşı kalkan olan , aknelerin, çatlakların, sivilce lekelerinin hem de yüzde çıkan yaraların tedavi edilmesinde kullanılabilir.

Salyangoz kremi nedir? Salyangoz kreminin cilde faydaları

HAMİLELİKTE OLUŞAN ÇATLAKLARA SALYANGOZ KREMİ UYGULAMASI

Hamilelik dönemi boyunca karın bölgesinin gerilmesi ve alınan kilolar vücudunuzun bazı bölgelerinden çatlaklara sebep olabilir. Ancak bu adımda sizlere çok yardımcı olacak. Yoğun nemlendirme ve iyileştirme özelliği sayesinde çatlakları yok ederek pürüzsüz bir vücuda kavuşmanızı sağlar.

Salyangoz kremi nedir? Salyangoz kreminin cilde faydaları

SALYANGOZ KREMİ NASIL KULLANILIR?

Akşamları yatmadan önce temiz cilde uyguladığınızda sonrasında masaj yaparak emilmesini sağlayın. Bu adımda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta çok fazla alınmaması gerektiğidir. Sabah uyandığınızda soğuk ile cildinizi yıkayarak temizleyebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN