Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin turu 26 Ekim - 1 Kasım

Haftanın magazin turu 26 Ekim - 1 Kasım
Godiğin adı bende saklı!

Yılmaz Erdoğan, yakında doğacak ikinci çocuğunun ismi konusunda ser verip sır vermedi: "Godiğin ismi belli de, henüz söylemiyoruz. İsim bu, son dakikaya kadar bir şey gelir aklına, değişir. Ben fikri firar bir adam olduğumdan o kadar hızlı fikir değiştiririm ki şaşarsın!"
Haftanın magazin turu 26 Ekim - 1 Kasım
"Yakında randevu evine düşecek"

Müjde Ar, Aşk-ı Memnu dizisinin yeni versiyonundaki Bihter karakterini yorumladı. Güzel Haberler programında konuşan Müjde Ar, bir dönem kendisinin oynadığı Bihter karakteriyle ilgili ilginç değerlendirmeler yaptı. Dizide Behlül'ün Bihter'i aldattığını ve Bihter'in bu duruma çıldırdığını belirten Müjde Ar, "Eski Aşk-ı Memnu'yu biz 7 bölümde bitirmiştik. Çünkü romanın boyu o kadar. Bu böyle uzadıkça uzadı, uzadıkça uzadı. Korkuyorum biraz daha uzarsa Bihter randevu evine düşecek. O hale geldi" diye konuştu. Facebook'ta Aşk-ı Memnu dizisi için açılan gruptan bahseden Müjde Ar, orada yer alan şu mesajı okudu ve stüdyoyu kahkahaya boğdu: "Aşk-ı Memnu, genel izleyici kategorisinden olmasın, gelecek nesil, yengelere saldırmasın." (Televizyon Gazetesi)
Haftanın magazin turu 26 Ekim - 1 Kasım
'Asrın Hatası'nı tuvalette yaptım

Serdar Ortaç, 'Türk'ün aklı' diye başlayan sözün doğruluğunu ispatladı: "Asrın Hatası isimli şarkım için ilham plajda geldi. Koşarak tuvalete gittim, şarkımı orada tamamladım."
Haftanın magazin turu 26 Ekim - 1 Kasım
Amsterdam'da 5 g'ece

Çıktığı Avrupa turnesinin Hollanda ayağında Hüsnü Şenlendirici'ye, eski sevgilisi Ece Gürsel de eşlik etti. İkili Amsterdam'da beraber 5 gün geçirdi
Haftanın magazin turu 26 Ekim - 1 Kasım
'Ferhunde'yi niye dövmedin?

Yaprak Dökümü'ndeki 'Nurdan' karakteriyle gündeme gelen Perihan Savaş, "Yolumu kesip, 'Ferhunde'yi ne zaman döveceksin? Niye şimdiye kadar dövmedin?' diye soruyorlar" dedi. Bilal Özcan'ın 'Laf Aramızda' programına konuk olan Savaş, 'anne rolü' oynamasıyla ilgili de şunları söyledi: "Sonuçta genç kız rolü oynayacak halim yok, saçlarımı örüp liseli genç kızı da oynayamam. Anneyi de oynarım, anneanneyi de. Ben oyuncuysam her rolü oynamalıyım sonuçta. Bir karakteri canlandırıyorum, bir güzellik yarışmasında değilim ki!"
Haftanın magazin turu 26 Ekim - 1 Kasım
Karı-kocanın gişe yarışı

Beyazcamın sevilen iki ismi; Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, sinemada birbirlerine rakip oldu. Geçen yaz evlenen ikilinin başrolünü üstlendiği filmler, kısa süre arayla vizyona gerecek. Halit Ergenç, Cansu Dere, Songül Öden ve Ezgi Asaroğlu'nun başrollerini paylaştığı polisiye-drama türündeki "Acı Aşk" filmi, 18 Aralık'ta vizyona giriyor. Ergenç'in eşi Bergüzar Korel'in Tolgahan Sayışman ile başrolünü paylaştığı "Aşk Geliyorum Demez" filminin çekimleri de tamamlandı. Film 6 Kasım'da gösterime girecek. İki filmin rekabeti, filmlerin başrol oyuncuları olan Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel'i gişede rekabete sokacak. Eşlerden hangisinin filminin daha çok gişe yapacağı şimdiden merak konusu.
Haftanın magazin turu 26 Ekim - 1 Kasım
Şapur şupur öpüyorsun etkilenmemek imkansız

Habertürk'teki programında Cem Davran'ı ağırlayan Hülya Avşar ünlü oyuncuya son dönem sıkça tartışılan film ve dizilerdeki öpüşme ve sevişme sahneleri hakkındaki fikirlerini sordu. Davran, "Benim son dönemde öpüşüp sevişmediğim tek iş 'Melekler ve Kumarbazlar' isimli filmim" dedi. "Benim aktörlük ile arama sadece Tanrı girer" diye konuşan oyuncu; Beren Saat'in çekimlerde yastık kullandığına dair yaptığı açıklamaya da tepki gösterdi. Davran, "Niyetin başkaysa araya ikiz yatak da koysan havagazı!" şeklinde konuştu. Davran, filmlerdeki sevişme ve öpüşme sahnelerinde etkilenip etkilenmediği sorusuna ise "Tabii ki etkilendim. Etkilenmemek mümkün değil. Şapır şupur öpüşüyorsun. Mümkün mü etkilenmemek" dedi. (Televizyon Gazetesi)
BİZE ULAŞIN