Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Rafet El Kazanova!

Nişanlısı Ceren Kaplakarslan'dan ayrılan Rafet El Roman, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Popçunun yeni aşkı; oyuncu Engin Akyürek'in eski kız arkadaşı manken Cansu Taşkın!

BİRİ BİTTİ BİRİ BAŞLADI
Rafet El Roman, yine ters köşe yaptırdı! Ünlü popçu, kendisinden 21 yaş küçük Ceren Kaplakarslan ile nişanlanmış ve ilişkisinin evliliğe gittiğini açıklamıştı. Çift ayrıldı; Roman ise kendisine yeni bir aşk bulmakta gecikmedi. Popçu ve yeni sevgilisi önceki akşam Asmalımescit'teydi.

KIRMIZI GÜLLE ÇIKTI
Roman, ünlü oyuncu Engin Akyürek'in eski sevgilisi olan Cansu Taşkın'la bir doğum günü kutlamasına katıldı. Ünlü popçu, çıkışta elinde kırmızı gül olan Taşkın'la ilgili sorulara kısa yanıt verdi: "Bu konulara hiç girmeyelim!"

RAFET EL ROMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Serdar'dan uyarı

Önceki gün sokak çocuklarına Akmerkez'de yemek yedirip ayakkabı alan Serdar Ortaç, yardımseverleri uyardı. Ortaç, "Vakıflara yardım yapan milyarderler. Paranın kime gittiği şüpheli. Ben bir Adidas aldım miniklere yetti" dedi.

SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFALRI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yalçın Menteş'in durumu iyiye gidiyor

Diyabetin yol açtığı dolaşım bozukluğu nedeniyle sağ bacağı diz üstünden kesilen Yalçın Menteş'in durumu iyiye gidiyor. Ünlü oyuncunun eşi Birhan Menteş, "Artık uyutma dönemi bitti. Solunum cihazından ayrıldı. Sadece rahat nefes alması için maske takılıyor. Sadece 5 dakika görebildim. Konuşmak, bir şeyler anlatmak istiyor ama yormamak için onu konuşturmuyoruz. Umarım her şey yolunda gider ve yoğun bakımdan çıkar" dedi.

Kaynak: Ucankus.com

 • 4
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bora Umre'ye gitti

Geçtiğimiz yıl Eda Taşpınar’la ilişkilerini bitiren milli sörfçü Bora Kozanoğlu Umre’ye gitti.

En son Merhaba Hayat dizisinde rol alan milli sörfçü Bora Kozanoğlu takipçilerine Umre hakkında da bilgi verdi. Umre ziyaretinden paylaştığı fotoğrafın altına ‘Kâinatın en kutsal ve en temiz yeri Kâbe’den selam olsun! Yüce Yaratan herkese bu deneyimi nasip etsin.’ notunu düştü.

BORA KOZANOĞLU-EDA TAŞPINAR ÇİFTİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yolanthe milli oldu!

Türkiye'de ilk kez adL+cengiz Abazoğlu defilesine katılan, Yolanthe Cabau'ya milli takım forması ve hamam takımı hediye edildi. Oldukça mutlu olan Yolanthe, "Ben de artık milli oldum" diye espri yaptı. Yolanthe ekledi: Yarı Türk sayılırım. Baklava, döner ve kebaba bayılıyorum.

YOLANTHE CABAU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kıskananlar çatlasın

Tasavvuf müziğinin ünlü ismi Ahmet Özhan’ın uğruna 26 yıllık eşinden boşandığı gençlik aşkı Filiz Akbulut ile ilişkisi doludizgin sürüyor.

Çocuklarının annesi Hatice Özhan ile boşanabilmek için 2 milyon lira ödemeyi kabul eden Özhan, önceki hafta Akbulut ile evlenmeyi planladıklarını açıklamıştı. Yeşilköy’de bir okulda müdür muavinliği yapan Akbulut, Yeşilköy’de aynı evi paylaştığı sevgilisi Özhan ile katıldığı bir yemekte çekilen fotoğraflarını Facebook profili yaptı. Yemekte Ahmet Özhan ile mutluluk pozu veren Filiz Akbulut’un öğrencileri de fotoğrafın altına “Siz böyle görmek çok güzel, kıskananlar çatlasın” şeklinde yorumlar yaptı.

 • 7
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Hazal Kaya ile Umut Kurt birlikte mi?

Aşk yaşadıkları konuşulan Hazal Kaya ve Umut Kurt, önceki akşam Asmalımescit’teydi.

Okan Bayülgen’in “Disko Kralı” ve “Medya Kralı” programlarında sergilediği performansla adını duyuran Ali Biçim’in doğum günü partisine katılan ikili, yan yana görüntülenmemek için büyük çaba sarf etti, gece boyunca bir araya gelmedi. Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre; çıkışta Gupse Özay’la kol kola yürürken soruları yanıtlayan Hazal Kaya, aşk dedikoduları için “Hepimiz çok yakın arkadaşız” dedi. Genç oyuncu, “Neden Umut Bey’le yan yana gelmemeye çalıştınız?” sorusuna ise “Yok öyle bir şey. Bu ekibi hep bir arada göreceksiniz” yanıtını verdi.

Aşk şakası
Partiye katılan Can Bonomo ve Derya Baykal, gecenin sonunda birbirlerine sarılıp iyi geceler diledi. O sırada ikilinin arkadaşlarından birinin “Yeni aşk!” diye bağırması, Bonomo’nun menajerini panikletti. Hemen devreye giren menajer, “Onlar arkadaş, sakın öyle bir şey yazmayın” dedi.

HAZAL KAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN