Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 08/10/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 08/10/2009
Çekimlerde eşini yalnız bırakmadı

Manken Tuğba Özay, mobilya tasarımcısı Moro Pigalti'nin yeni koleksiyonunun tanıtımı için İtalya'nın Milano kentinde objektif karşısına geçti. Özay, "15. Louis koltuğu" adı altında piyasaya sürülecek plastik koltuklarının tanıtımı için çektirdiği fotoğrafların, Avrupa'daki billboardlarda yer alacağını söyledi. Avrupa'da 500 euroya satılacak koltuğun Türkiye pazarına ise "By Tuğba Özay" ismiyle ocakta giriş yapacağı kaydedildi. Tuğba Özay'ı çekimler süresince İtalyan eşi de yalnız bırakmadı. Ludovic Fatizzo çekimlerde eşinin güzelliği karşısında gururlandığını ve bir kez daha âşık olduğunu söyledi.

DERLEYEN: FULYA UGAN/SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/10/2009
Bizden her gece masaj beklemeyin

Sunucu Burcu Esmersoy Esquaire dergisi için erkeklere, 'Kadınlar hakkında bilmediğiniz 10 şey'i yazdı. Esmersoy, esprili bir dille kaleme aldığı yazıda erkeklere şöyle gönderme yaptı: "Yorgun olduğunuz gecelerde, masaj yapmamızı istemenizi anlayışla karşılayabiliriz. Ancak, iyi niyetimizi suiistimal edercesine her gece masaj yapmamızı istediğiniz takdirde, reddedilmeniz olasıdır. İyi muamele görmek istiyorsanız, sizin de iyi muamele etmeniz gerekir."
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/10/2009
Cansu'ya cevap verdi: Estağfurullah!

Cem Yılmaz, sevgilisi Cansu Dere’nin “Cem sayesinde daha iyi bir insan oldum. Bu aşk hayatımda olmasa, büyük boşluk olurdu” sözüne “Estağfurullah!” demekle yetindi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/10/2009
21:30 seansında romantik buluşma

Demet Sağıroğlu ile yollarını ayıran yazar Tuna Kiremitçi, şu sıralar rock'çı Şebnem Ferah ile sık sık biraraya geliyor. İlk kez 25 Eylül'de Beyoğlu'ndaki bir mekanda samimi şekilde görülen ikiliden Kiremitçi, GÜNAYDIN'a şu açıklamayı yapmıştı: "Şebnem ile çok yakın arkadaşız. Sevgili olmamız mümkün değil!" Bu açıklamadan bir hafta sonra, 3 Ekim Cumartesi akşamı ikili bu kez G-Mall'da görüldü. Kiremitçi-Ferah çifti, 21.30 seansına bilet alarak, romantik-komedi filmi 'Kadın Aklı Erkek Aklı'nı izledi. İkilinin samimi görüntüleri akıllara "Yeni bir aşk mı doğuyor?" sorusunu getirdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/10/2009
Tuğçe nişanı attı 'Best Model' oldu

Haziran ayında nişanlanan FB'li Volkan ile 'Best Model' seçilen Tuğçe Sarıkaya'nın yolları ayrıldı. İddialara göre; nişanlandıktan sonra Tuğçe'nin işlerine karışmaya başlayan Volkan, "Best Model'e katılmayacaksın" dedi. Bu yasak, Tuğçe için bardağı taşıran son damla oldu. Nişanı atarak Best Model'e katılan Tuğçe; Bulgaristan'da yapılacak 'Best Model of The World'de Türkiye'yi temsil edecek. Genç model, İngilizce, Almanca, Farsça ve Rusça'yı ana dili gibi konuşuyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/10/2009
Sevişme değil ama seks bakanlığına ihtiyaç var!

Müjde Ar'ın "Sevişme bakanlığı kurulsun" sözlerine Haydar Dümen'den farklı yorum: Sevişme o kadar problem değil! Herkese kendi bakanlığı yeter ama seks bakanlığı kurulsun!
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/10/2009
W Otel'e ünlü akını

Önceki akşam Akaretler W Hotel'de düzenlenen FHM dergisinin partisine birbirinden ünlü isimler katıldı. Geç saatlere kadar süren partinin en ilgi çeken ismi 'son ikoncan' İvana Sert oldu. Haklarında ayrılık dedikodusu çıktığı eşi Yurdal Sert ile partiye katılan İvana Sert'in otomobilden inerken frikik vermemek için çabaladı ancak ofsayta düştü. Eğlence geç saatlere kadar sürdü.
BİZE ULAŞIN