Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 10/06/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 10/06/2009
Esra Ceyhan eşinden boşandı

Sunucu Esra Ceyhan, 17 yıllık eşi Barbaros Ceyhan'dan anlaşmalı olarak boşandı. Hakim, Esra Ceyhan'ın dava dilekçesinde gösterilen, ''çiftin aralarında fikri ve ruhi uyuşmazlık bulunduğu ve ailenin birliğinin temelinden sarsıldığı'' gerekçelerini dikkate alarak, tarafların boşanmasına karar verdi. Çiftin kızları Ayşe'nin velayetinin anneye verilmesi kararlaştırılırken, tazminat ve nafaka da öngörülmedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/06/2009
Ebru falcı kapısında

'Tanrı Misafiri' şarkısıyla şöhreti yakalayan Ebru Gündeş, falcı kapısına sığındı. Ortaköy'de yaşayan falcısının evinden sabaha karşı makyajsız ve uykulu halde çıkarken görüntülenen Gündeş, duruma tepki gösterdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/06/2009
Sandal'dan indi gemiye binecek

Musti Jack Sparrow oluyor! ‘Karayip Korsanları’nı ti’ye alan yerli versiyonda Mustafa Sandal korsan gemisinin kaptanı olacak. ‘Karaman Korsanları’ isimli filmde ünlü popçuya, Berrak Tüzünataç eşlik edecek.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/06/2009
İkinci çocuğunu dünyaya getirdi

Dünyaya bebek getiren ilk erkek unvanını kazanan Thomas Beatie, ikinci kez doğum yaptı. Beatie ile (35) resmi nikahlı karısı Nancy'nin (46) ikinci bebeklerinin erkek olduğu bildirildi. Çiftin geçen yaz dünyaya gelen ilk bebekleri kızdı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/06/2009
Kadın göre göre jinekolog gibi olmuştum!

Mehmet Ali Erbil'den 'playboyluk tarihine' geçecek açıklama! Fenerbahçe TV'de Halit Kıvanç'ın programına konuk olan şovmen, eski defterleri açtı. "Bir zamanlar kadın göre göre jinekolog gibi olmuştum" diyen Erbil devam etti: "İnsanın etrafında sürekli kadın olunca sıkılıyor. Allah'tan evlendim ve her şeye nokta koydum, çapkınlık devri kapandı..." Program boyunca espriler yapan Erbil, "İstatistikler ortada; Türkiye'de ne yazık ki erkekler erken ölüyor, kadınlar yaşamaya devam ediyor" diyerek bunun için de çok iyi bir çözüm yolu bulduğunu söyledi ve ekledi: "Eğer bir daha evlenecek olursam kendime 86 yaşında bir kadın bulacağım. Hiç olmazsa benden daha çabuk gider."
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/06/2009
Cem'i dostları gezdirdi

Otomobil tutkusuyla tanınan Cem Yılmaz, bu kez direksiyon başında değil, arka koltukta keyif yaptı. Arkadaşıyla Bebek turuna çıktıklarını belirten komedyen, "Paramız yok, arkadaşların arabasıyla seyahat ediyoruz" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/06/2009
Su için sette özel oda!

Sunucu-oyuncu Pınar Altuğ; Emre Kınay'la başrol paylaşacağı 'Aile Reisi' dizisinin setine, altı aylık kızı Su'yu da götürecek. Çalışma saatleri çok uzun olduğu için sette özel bir oda hazırlandığını açıklayan Pınar Altuğ; şunları söyledi: "Su, sette benim yanımda olmasa, bütün gün evde kalacak ve benim için çok büyük azap olacaktı. En azından bir sahne ya da yemek arasında bir boşluğum olduğu zaman hemen onu kucağıma alacabileceğim. Su benimle beraber olunca, çalışırken de zorluk çekmeyeceğim. Set saatleri hiç belli olmadığı için böyle bir çözüm bulduk..."
SON DAKİKA