Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 12/06/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 12/06/2009
Teselliyi gece hayatında arıyor

Zeynep Tokuş'tan boşanan Alp Nuhoğlu, teselliyi gece hayatında arıyor. Sortie'de eğlenen doktor, sohbet ettiği esmer bir bayanla, finalde de dans edince meraklı bakışlara hedef oldu. Çıkışta 'esrarengiz esmer'le ilgili soruları yanıtlamadı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/06/2009
Artık basından kaçmıyorlar

Fatih Terim'in kızı Merve ve işletmeci sevgilisi Ahmet Baran, hafta sonlarını genellikle Çeşme'de geçiriyor. Terim ve sevgilisi, geçtiğimiz günlerde arabayla gezerken görüntülendi. Fotoğrafları çekilirken genellikle yüzünü saklamaya çalışan Merve Terim babasından aldığı onayla gazetecilere poz vermeye başladı. İkili, "Basından kaçma devrimiz bitti. Ailelerimiz bu aşka onay verdi" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/06/2009
Dizisini izlemeyince çok kızıyor

Yakışıklı oyuncu Burak Hakkı; dizi izlemekten sıkıldığını söyledi. Kendi rol aldığı projelere sadece nasıl rol yaptığını görmek için baktığını belirten Hakkı; eşi Sema Şimşek'in ise dizi izlemeyi sevdiğini açıkladı. Sema Şimşek'in "Niye benim dizimi izlemiyorsun?" diye tepki gösterdiğini anlatan Burak Hakkı, eşinin oyunculuğuyla ilgili de şunları söyledi: "İyi oynuyor... Hep geliştiriyor kendini. Sema genelde uykusunu alır, düzenli yaşar, sete saatinde gider. Genelde çekimleri geç saatte olduğu için bazı çekimlerde yorgun gözükebiliyor."
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/06/2009
Büyük ama mütevazı!

Kurtlar Vadisi'nde anlı şanlı 'Büyük İskender'i canlandıran Musa Uzunlar, özel hayatında son derece mütevazı. Dizide varlık içinde yüzse, milyarlık arabalara binse de gerçek hayattaki arabası eski bir Renault Brodway!
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/06/2009
Ali Şen'in balık keyfi

Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Ali Şen, geçtiğimiz günlerde Çeşme Dalyan'daki Körfez Restoran'daydı. Şen'e yemekte eşi Benta, dünürleri Süha ve Deniz Tanık, Hakan Tanık ile Adnan ve eşi Begüm Şen eşlik etti. Çeşme'de tekneyle balığa çıktığında 10 kiloluk dev bir balık tutuğunu vurgulayan Şen, akşam da bu balığı yediklerini dile getirdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/06/2009
Naomi Campbell'i kıskandılar

Ünle mankenler Aysu Baceoğlu ve Tuğba Altıntop, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın, ünlü manken Naomi Campbell ile görüşmesini kıskandıklarını söyledi. Baceoğlu, yaklaşık 8-9 yıldır Türkiye'de mankenlik yaptığını ancak hiçbir üst düzey yetkilinin eşinden konutlarda davet almadığını belirterek, "Emine Erdoğan'ın Naomi Campbell'i çağırıp Başbakanlıkta ağırlamasını kıskandım. Bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve manken olarak bende oralarda ağırlanmak isterdim" dedi. Hoş bir davranış olduğunu ama sonuçta Türkiye'de çok önemli mankenlerin olduğunu belirten Baceoğlu, kendisinin de Başbakan'ın eşiyle çay içmek ve sohbet etmek istediğini vurguladı. Tuğba Altıntop ise Başbakan'ın eşinin davranışının çok şık bir davranış olduğunu, ancak Türkiye'de mankenlik ve modellik mesleğini hala bir meslek olarak adlandırmadıklarından dolayı, böyle bir krizi yaşadıklarını ifade etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/06/2009
Ünlü babalar hayır için poz verdi

AÇEV'in düzenlediği, çocuğun çok yönlü gelişimine ve eğitimine katkıda bulunmayı hedefleyen Baba Destek Programı (BADEP) kapsamında ünlü babalar objektif karşısına geçti. Dün İstinye Park Meydan'da açılan 'Canım Babam' isimli sergiye aralarında Hidayet Türkoğlu, Behzat Uygur, Bora Gencer, Burak Hakkı, Cem Davran, Levent Üzümcü, Murat Evgin, ve Tamer Karadağlı'nın da bulunduğu 50 ünlü baba ve çocuklarının fotoğrafları yer aldı. Nurhan Artar'a poz veren ünlü babalar, bu projeye katılarak bir yandan bireysel sorumluluklarını yerine getirirken, bir yandan da BADEP programına gelir sağlamış olacak. Çünkü serginin geliri daha önce 'Canım Annem' sergisinde olduğu gibi bu kez de BADEP'e gidecek. Sergi, 25 Haziran'a dek açık kalacak.
SON DAKİKA