Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 26/10/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 26/10/2009
Demet bara Ufuk'la girdi Emir'le çıktı

Demet Akalın, hafta sonu Şamdan gece kulübüne Galatasaraylı Ufuk Ceylan ile eğlenmeye gitti. İlerleyen saatlerde mekana eski sevgilisi Emir Tamer girince, Demet'in aşkı depreşti. Şarkıcı, mekandan eski sevgilisi Emir Tamer ile birlikte çıktı.

DERLEYEN: FULYA UGAN/SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/10/2009
Kadınsal sorunlarım var, tedavi oluyorum

Bir kız çocuk doğurmayı çok istediğini belirten ünlü şarkıcı Seda Sayan, 'tüp bebek tedavisi' gördüğü iddialarına Bilal Özcan'ın 'Laf Aramızda' programında yanıt verdi. "Anne olmak için operasyonlar geçiriyorum" diyen Sayan, şunları söyledi: Çocuk konusunda beni çok üzüyorlar. Tüp bebek tedavisi gördüğüme kadar yazdılar. Tüp bebeğe gelene kadar, nasıl bir kadınsal sorun yaşadığımı hiçbir arkadaşımız sormuyor. Benim sorunum tüp bebek değil, bir sürü kadınsal sorun var! Daha tüp bebek aşamasına gelemedim. Tedavi oluyorum ve anne olmak için birçok operasyondan geçiyorum."
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/10/2009
Gülben’i sırtında taşıdı!

Popstar Alaturka’da düzenlenen ‘Eğlendir Beni’ gecesine jüri üyesi Armağan Çağlayan damga vurdu. Gülben Ergen’in sahneye çıktığı sırada yerinden kalkan Çağlayan, Ergen’i sırtında koltuğuna kadar taşıdı. Kısa bir an için şaşkınlık yaratan bu görüntü, salonda büyük kahkahalara neden oldu. ‘Eğlendir Beni’ gecesinin tek üzücü anı ise Armağan’ın, konuk şarkıcı Mehtap sahneye çıkınca söylediği “Bu yarışma Popstar jürisi olduğum son yarışma olabilir” sözleri üzerine yaşandı. Mehtap’a “Senin yüzünden bırakıyorum” diyen Çağlayan’ı, Bülent Ersoy da onaylayınca canlı yayında gerilim yaşandı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/10/2009
Ayrılık iddiası ağzına fermuar çektirdi!

Usta şarkıcı Nil Burak'la birlikte Günay Restaurant'ta program yapan Özcan Deniz, sevgilisi Fahriye Evcen'le ilgili tek bir laf etmedi. Ayrılık iddiası hakkında şarkıcının ağzını bıçak açmadı. Yaklaşık iki yıldır birlikte olan Özcan Deniz ve Fahriye Evcen'in ayrıldığına dair dedikodular geçtiğimiz hafta ortaya çıktı. İddiaya göre olaylar şöyle gelişti: 'Yaprak Dökümü' dizisinin setinden Maslak'taki evlerine dönen Fahriye Evcen, Deniz'i mesaj çekerken gördü. Deniz'in mesajının aşk içerikli olduğunu gören Evcen, çılgına döndü. Fahriye Evcen, tüm eşyalarını toplayıp evden ayrıldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/10/2009
Dorsa'nın kitabı bir türlü bitmedi!

Manken Nilay Dorsa, dört yıldır yazdığını söylediği ancak bir türlü piyasaya çıkartamadığı kitabı hakkında bir kez daha konuştu. Dört yıldır olduğu gibi, yine kitabının olay çıkartacağını iddia eden Dorsa, kitabına 'Renkli Dünyaların Kirli Yüzü' adını verdiğini açıkladı. Dorsa, 'Mega Magazin' programına şunları söyledi: "İşin perde arkasını anlattım. Ahlaksız teklifleri, reklam ilişkilerini, eşcinsel ilişkileri açıkladım. Kitapta herkesi isim isim yazmıştım ama karar değiştirdim. Okuyanlar kimin kim olduğunu hemen anlayacak." Dorsa bir manken derneği açacağını da açıkladı ve Tuğba Özay'a göndermede bulundu: "Derneğin kuralları olacak; sansasyona karışanlar, hapse girip çıkanlar içeri giremeyecek."
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/10/2009
Melis sinema ekranında güzelleşen bir oyuncu

Okan Bayülgen, ‘Issız Adam’la ünlenen Melis Birkan’ın güzelliğini diline doladı. Bayülgen, programı ‘Disco Kralı’nda konuk ettiği Melis Birkan’ın güzelliğini anlatırken, “İzleyici sana net bir tanım koyamıyor. Sendeki top model güzelliği değil! Sevimlilik değil! Sen bunu nasıl tanımlıyorsun?” diye sordu. Soruyu diğer konuk ve Birkan’ın ‘Bu Kalp Seni Unutur mu?’ dizisindeki rol arkadaşı Bülent İnal şöyle cevapladı: “Melis’in güzelliği kamerada daha da büyüyor.” Bayülgen de “Sıradan görünümlü birinin ekranda güzelleşmesi harikulade” dedi. (Televizyon Gazetesi)
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/10/2009
Tarkan beğendiyse bizlere söz düşmez

Yedi yıl önce ‘Hüp’ klibinde Tarkan’a eşlik eden Sinemis Candemir; Megastar’ın ‘Son Mohikan’ imajına dair kaçamak bir yorum yaptı. Tarkan’la görüşmediklerini belirten Candemir, yeni saç stiliyle ilgili şunları söyledi: “Önemli olan kendinin beğenmesi. Zaten senin benim söylememizden ziyade, kendinin mutlu olması en önemlisi. O yüzden sana bana pek söz düşmüyor.” (Televizyon Gazetesi)
BİZE ULAŞIN