Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kimdir? kaç yaşında ve nereli?

kaç yaşında ve nereli? Türkiye'nin ilgiyle takip edilen TV programı Survivor 2020 seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Yarışmacıların zorlu parkurlardaki performansları ile dikkat çeken yarışmanın favorilerinden bir tanesi de . Yarışmanın hakkında en çok araştırma yapılan isimlerinden bir tanesi olan Nisa, performansı ile takdir topluyor. Peki, Nisa Bölükbaşı kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Hazırladığımız haberimizde, Survivor 2020 yarışmacısı Nisa Bölükbaşı kimdir sorusunun yanıtı ve Survivor Nisa'nın hayatı yer almaktadır.

Survivor Nisa kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında ve nereli?

mesleği ne, kaç yaşında ve nereli? Survivor 2020 yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Zorlu parkurlarda ter döken Survivor 2020 yarışmacılarının performanslarının yanı sıra ada hayatları ve aralarındaki diyaloglar da çok konuşuluyor. Yarışmanın favori kadın yarışmacılarından 'nın hayatı da yoğun bir şekilde araştırılıyor. Vatandaşlar, '2020 Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, boyu kaç ve aslen nereli?' sorularına yanıt arıyor. Peki, Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında, nereli ve Sercan Yıldırım ile konuştu? İşte, biyografisi ve ikilinin konuştukları...

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE BOYU KAÇ?

Haberimizden, 2020 Survivor Nisa'nın biyografisi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Survivor yarışmacısı Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998'de Çekya'nın başkenti Prag'ta doğdu.

İşte, hayatı;

Survivor Nisa kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında ve nereli?

Survivor yarışmacısı , 2 Temmuz 1998'de Çekya'nın başkenti Prag'ta doğdu. Nisa, 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı.

Survivor Nisa kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında ve nereli?

15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

Survivor Nisa kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında ve nereli?

2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

Nisa'nın boyunun 1.70 olduğu internette yer alan bilgiler arasında.

Survivor Nisa kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında ve nereli?

'ya platonik bir aşk beslediği belirtilen Sercan Yıldırım, Nisa ile konuştu.

Sercan, "İnsanlar burada kendi içerisinde duygusal bir şeyler de yaşıyor. Sen ne düşünüyorsun?" diyerek Nisa'ya olan duygularını ifade etti.

NİSA: "BÖYLE BİR ŞEY YOK"

Nisa ise "Her şey için teşekkür ederim. Böyle bir şey yok. Ersin ağabeyi nasıl görüyorsam sen de öylesin. Mert ağabeyi de öyle" diyerek Sercan'ı reddetti.

Sercan Yıldırım'ın yanıtı ise "Sıkıntı yok, anlaştık" şeklinde oldu.

SON DAKİKA