Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin turu 11-17 Ocak

Sevgilisiyle gününü gün ediyor

Eşi Erin Nordegren'le boşanmanın eşiğinde olan ünlü golfçü Tiger Woods, bir süredir sevgilisi Rachel Uchitel ile teknesinde keyif yapıyor.

Sinem Kobal erkeği etkileme yollarını iyi biliyor

'Romantik Komedi', 5 Şubat'ta vizyona giriyor. Filmde Sinem Kobal, 'Erkeği Etkilemenin Yolları' adlı kitaptan taktik alıp, Engin Altan Düzyatan'ın canlandırdığı 'Cem'i baştan çıkarmayı başaran 'Didem' isimli karakteri canlandırıyor.

Üçüncü çocuğu istiyoruz

Biri 3.5 yaşında, diğeri dokuz aylık iki çocuk annesi olan Demet Kutluay açıkladı: "İrem ve Ömer'le birlikte biz de büyüdük. Çocuklar karı-koca arasındaki bağı kuvvetlendiriyor. Üçüncü çocuğu istiyoruz."

Hülya Avşar cahil ve zavallı!

Kadir İnanır, kendisi için "Hep aynı bakış... Kendine bir kıyafet giydi ve onu hiç değiştirmedi" diyen Hülya Avşar'a, 'haberkonseyi.com- 'dan yanıt verdi: "Cahil ve zavallı! Gittikçe tükeniyor. Benimle gündeme gelmek istiyor."

Doğulu'nun doğum gününde ünlüler geçidi

Ozan Doğulu ailesi ve yakın arkadaşlarına verdiği bir parti ile 38 yaşına girdi. Doğulu, kendi partisinin DJ'liğini üstendi.
Ozan Doğulu 38'inci doğum gününü ailesi ve yakın dostlarıyla birlikte önceki akşam Taksim'de bulunan ve eski bir kilisenin restorasyonu ile açılan Üzüm Kızı adlı mekanda kutladı. Doğulu'yu kardeşi Kenan Doğulu başta olmak üzere Burak Kut, Gülşen, Hande Yener gibi isimler de yalnız bırakmadı. Mekanda sahneye çıkan ve sevilen şarkılarını söyleyen ünlü isimler, pastayı da dansöz Dora ile birlikte kesti. Gecede her telden şarkılar okunurken Doğulu Ailesi sirtaki eşliğinde yüzlerce tabak kırdı. Gecenin sonuna doğru Dj'lik yapan Ozan Doğulu misafirlerini coşturdu.

Öpüşmelerde hep ağız kokusu çektim

Fikret Hakan, Yeşilçam döneminde çekilen öpüşme sahnelerinde hijyene hiç önem verilmediğini söyledi: "Kadın oyuncuların çoğu ağız sağlığının farkında bile değildi. Ağızları kokardı! Sağlık açısından kötü durumlarla karşı karşıya kalırdık. Kepazelikti!"

Babasının kanı Bora’ya ısındı

Bora Kozanoğlu, Taşpınar ailesi tarafından artık sahiplenildi. Kuruçeşme'de hizmete giren El Beso'nun açılışında Kozanoğlu, Eda'nın babası Teoman Taşpınar ile uzun süre sohbet etti.

BİZE ULAŞIN