Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar 15/12/2009

Rahat bırakın okulum bitsin

Geçtiğimiz hafta siyah saçlarıyla gündeme gelen Aysun Kayacı, medyaya ultimatom verdi. Harvard'da okumasıyla ilgili haberlere tepki gösteren Kayacı, gazetelere bir e-mail göndererek, şikayetlerini şöyle dile getirdi: "Bu 'Harvard' etiketini gözlerinde fazla büyüttüler ve beni çileden çıkardılar. Önemli olan; nerede öğrendiğin değil, ne öğrendiğindir. Ders programım, Sibel Can'ın diyet listesine döndü.. Boston'da magazin basının karanlık gölgesi olmadan Osmanlıcam, İngilizcem ve klasik dönem Osmanlı tarihi bilgim biraz cilalanıyor o kadar! Bilgi ve eğitim, ispatlanması gereken ya da havası atılması gereken şeyler değildir. Ancak topluma faydalı olunursa, onları edinmiş olmak önemlidir. O yüzden beni rahat bırakın da, okulum bittiğinde insanlara faydalı olmak için hevesim ve enerjim kalsın."

*AYSUN KAYACI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...
O kadar kalın bacakla nasıl çorap tanıtılır ki?

Mankenlikten şarkıcılığa transfer olan Aylin Coşkun, 'Dönmez O' adlı yeni albümünün imza gününde; Penti Çorapları'nın reklam filminde 'bacak dublörü' kullanan Hadise'nin bacaklarına verdi veriştirdi. Ataköy Airport Outlet Center'da hayranlarıyla buluşan Coşkun, "Hangi sanatçıları sevmiyorsunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Hadise'nin çorap reklamı yüzünden çorap giyemez oldum. Öyle kalın bacaklarla çorap mı tanıtılır? O kalın bacakları gördükten sonra artık çorap giyemez oldum. Bundan dolayı da sık sık hasta olup duruyorum." Hadise'yi ti'ye aldığı imza gününde, hem göğüs dekoltesi hem de mini eteğiyle ilgi odağı olan Aylin Coşkun; sinemayla ilgili çalışmaları olduğunu belirtti.

*HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...
Seren Serengil ve Cengiz İmren yeniden görüşüyor

Ünlü şarkıcı Seren Serengil Musa Aytun'la boşanma davası devam ederken, zor günlerinde arkadaşlarının desteğiyle ayakta duruyor. Kendisine destek olanlar arasında ünlü şarkıcının eski eşi Cengiz İmren de bulunuyor. Dostları, ikilinin sık sık telefonla konuştuğunu ancak henüz yüz yüze görüşmediğini söylüyor. Bu durumdan en çok rahatsız olan kişiyse Cengiz İmren'in Ankaralı sevgilisi... Tebessüm isimli genç kadın; "İki arkadaş olarak bile görüşmelerini istemiyorum. Seren, sürekli Cengiz'i arıyor. Aramız açılacak diye korkuyorum" diyerek bu durumdan yakınıyor. Genç kadının İmren'den de, bu arkadaşlığa bir son vermesini istediği konuşuluyor. Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Bursa'da Yalçın isimli sevgilisiyle zaman geçiren ve bu ilişkiyi de kısa süre önce bitiren Serengil Cengiz İmren'le ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Serengil ve İmren, 2004'te cezaevinde evlenmişti. Kandıra F2 tipi cezaevinde 'çete üyesi olmak' suçundan cezasını çeken İmren ve Serengil 11 ay evli kaldı. İkilinin boşanmasından sonra, İmren eşiyle ilgili sert açıklamalarda bulunmuştu.

*SEREN SERENGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...
Mehmet Ali Erbil kızını evlendiriyor

Ispartaspor'un eski başkanı Atakan Yazgan, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'e dünür oluyor. İşadamı Yazgan'ın oğlu Evren Yazgan, Erbil'in kızı Sezin Erbil ile dünyaevine giriyor. 18 Aralık'ta Sait Halim Paşa Yalısı'nda evlenecek çiftin düğününe sanat ve spor camiasından çok sayıda tanıdık sima katılacak. Geçen hafta Isparta'ya giderek dostlarını düğüne davet eden Yazgan "Oğlumun mutlu gününü sabırsızlıkla bekliyorum" dedi. Çocukluk arkadaşı olan Evren Yazgan ile Sezin Erbil'in 6 aydır birlikte olduğu öğrenildi. 24 yaşındaki Evren Yazgan da babası gibi tekstilci bir işadamı.

*MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...
Artık saklamıyor iş ciddiye binmiş!

Eski Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in büyük kızı Merve Terim, yaklaşık 1.5 yıldır işletmeci Ahmet Baran Çetin ile flört ediyor. Ancak her nedense, mutlulukları dilden düşmeyen aşıklar, ilişkilerini göz önünde yaşamayı tercih etmiyordu. Sürekli bir saklanma halinde olan aşıklar, galiba bu huylarından sonunda vazgeçmişler. Hatta Merve, yan yana fotoğrafı çekilmemesi için kırk takla attığı sevgilisi Ahmet Baran Çetin ile sarmaş dolaş fotoğrafını facebook'taki sayfasına koymuş. İş bu raddeye geldiğine göre, çiftin ilişkisi iyice ciddiye bindi herhalde!!! (Bülent CANKURT)

*MERVE TERİM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...
Samyeli'den eşine mal tespiti davası

Mimar Eren Talu'ya boşanma davası açan eski Türkiye Güzeli ve spiker Defne Samyeli, ortak menkul ve gayrimenkuller ile evlilik döneminde edinilmiş mallardan yarı yarıya pay istedi. Anlaşmazlık ile katlanılamaz hal alan evliliğin ardından "şiddetli geçimsizlik" nedeniyle boşanma davası açtığını belirten Defne Samyeli, eşinin güvensiz ve baskıcı tutumu nedeniyle iş ilişkilerinin zedelendiğini ve kariyerinin de bu durumdan olumsuz etkilendiğini belirtti. Dava dilekçesinde Eren Talu'nun üstlendiği işlerle ilgili yabancı bağlantıların kurulması ve ilişkilerin yönetiminde fiilen çalıştığını belirten Samyeli "17 yıl gazete ve TV habercisi olarak çalıştım. Bu birikimimi evlilik süresi içinde eşim Eren Talu'nun sahibi olduğu şirketlere verdim" dedi. Samyeli dilekçesinde, evlilik süresi içinde menkul ve gayrimenkul olarak hiçbir mal varlığının bulunmadığını, Talu'nun ise evlendikten sonra önemli projelere imza atarak ciddi kazanımlara sahip olduğunu ifade ederek "Şirketlerinin, bankadaki paralarının ve açılan boşanma davasından sonra Talu'nun başkalarının üzerine devrettiği ev ve diğer gayrimenkullerinin araştırılarak tespitini istiyorum. Tespit edilen mallardan üzerime düşen payın da mahkeme kararıyla bana verilmesini talep ediyorum" diye yazdı. Samyeli ayrıca Galatasaray Stadı inşaatıyla ilgili olarak, Talu'nun TOKİ'den alacağı 50 milyon doların üzerine tedbir konulmasını da talep etti.

*DEFNE SAMYELİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...
Demet 'Nefes'i izledi, askere gitmek istedi!

Demet Akalın ile sevgilisi Önder Bekensir, önceki akşam Kanyon'da sinemaya girdi. 'Testere 6' filmini izleyen ikili, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Filmi iğrenç bulduğunu söyleyen Demet Akalın, son zamanlarda hangi filmleri izlediği sorusunu; "Nefes'i izledim. İnanılmaz güzeldi. İnanın askere gidesim geldi" diye yanıtladı. Ünlü popçu, "Önder zaten askerliğini yaptı" demeyi de ihmal etmedi. Önder Bekensir ise; geçtiğimiz hafta Otherside isimli gay kulüpte sahneye çıkan sevgilisini 'kıskanıp, kıskanmadığı' sorusuna şu yanıtı verdi: "Yok canım, gaylerden mi kıskanacağım!"

*DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...
SON DAKİKA