Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Olay aydınlatma birincisi Adana

Geçtiğimiz yılın asayiş ve trafik olaylarını değerlendiren Vali Hüseyin Avni Coş, "Adana suçların aydınlatılmasında en başarılı iller arasında birinci" dedi

2012 yılının asayiş ve trafik değerlendirmesini yapan Vali Hüseyin Avni Coş, Adana'nın suçların aydınlatılmasında Türkiye'nin en başarılı ili olduğunu söyledi. Gerek emniyet gerekse jandarmanın kentin huzuru için gece-gündüz çalıştığını belirten Vali Coş, "Bu başarının yakalanmasında bizlere desteklerini esirgemeyen Adanalılara teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın da desteğiyle 2013 yılında da başarılı çalışmalara imza atacağız" dedi. Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan ve İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Murat Koç ile geçtiğimiz yılın asayiş ve trafik denetimleriyle ilgili açıklama yapan Vali Coş, suç ve suçluların önlenmesi konusunda güvenlik kuvvetlerinin her daim görevlerinin başında olduğunu vurguladı. Coş, "Geçtiğimiz yıl 155 ve 156 hattımıza yüz binlerce ihbar gelmiş ve büyük titizlikle incelenmiştir. Adana huzur ve güvenin daha da yüksek olduğu bir kent olacak" diye konuştu.

DESTEK BEKLİYORUZ
Geçtiğimiz yıl trafik kazalarında 83 kişinin hayatını kaybettiğini, 4 bin 497 kişinin yaralandığını da anlatan Coş, "Trafik kazalarında maalesef terörden daha çok insanımız zarar görüyor. Can ve mal kayıpları yaşanıyor. Adana'da her ay ortalama 900 kaza meydana geliyor. Bunların bir bölümü ölümle bir bölümü de yaralanmayla sonuçlanıyor. Herkesi trafik kurallarına uymaya davet ediyoruz. Ayrıca Adanalalırın trafik konusunda desteklerini bekliyoruz" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Olay aydınlatma birincisi Adana
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN