Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana polisine teşekkür mesajı

Adana Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Gezi Parkı eylemlerinde canla başla görev yapan 7 bin 500 polise ve ailelerine teşekkür mesajı gönderdi

Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Taksim Gezi Parkı eylemlerine destek vermek amacıyla Adana'da yapılan gösterilerde canla başla görev yapan 7 bin 500 polis memuruna teşekkür mesajı gönderdi. Cep telefonlarına gelen mesajı okuyan ve duygulanan polisler, Emniyet Müdürü Gürkan'ın e-mail adresine teşekkür mesajları gönderdiler.

AİLELERE TEŞEKKÜR

Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Adana'da 15 gündür devam eden gösterilerde görev alan emniyet müdür yardımcısı, şube müdürü, amir, başkomiser ve komiser ve polislere şu mesajı yolladı: "Son günlerde yaşanan olaylar nedeniyle, fedakârca görev yaptığınızın farkındayım, bu kritik günleri el birliğiyle aşacağımıza inancım tamdır. Sağduyulu yaklaşımlarınız ve sabrınız için sizlere ve tabi bu zorlu süreçte sizlere destek veren ailelerinize teşekkür ederim"

"AİLEMLE PAYLAŞACAĞIM"
Gürkan'ın çektiği mesajı alan ve duygulanan polisler de teşekkür mesajıyla karşılık verdi. Emniyet Müdürü Gürkan'ın Basın Halkla İlişkiler ve Protokol Müdürlüğü tarafından takip edilen mail adresine mesaj gönderen 10 yıllık polis memuru duygularını şöyle ifade etti:"10 yıldır teşkilattayım. İlk kez bir emniyet müdüründen teşekkür mesajı alıyorum. Çok duygulandım ve gururlandım. Eve gittiğimde ya yatarken ya da okulda olduğu için yüzünü görmediğim çocuğuma ve eşime bu mesajı okutacağım"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana polisine teşekkür mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN