Vodafone'un projesiyle kendi mağazasını kurdu ve kazandı

Giriş Tarihi: 20.7.2014
Vodafone'un yürüttüğü "Kadın İlan Servisi" projesinden yararlanarak kendi işini kuran Mersinli Muazzes Özer, iftar yemeğine konuk olarak katıldı. İftar programında Vodofone'nin Mersin'de gerçekleştirdiği ekonomik ve sosyal yatırımları açıklandı. Kadın İlan Servisi'yle başlayan girişimcilik serüveninde emin adımlarla ilerleyen Muazzes Özer, başarı hikayesi ve yeni projelerini paylaştı.

MERSİN'İ ÖNEMSİYORUZ

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel "Vodafone Türkiye olarak Akdeniz Bölgesi'nin önemli bir istihdam merkezi Mersin'e büyük önem veriyoruz. Mersinlilere en ileri mobil teknolojileri sunarak, girişimlerini destekleyerek kent ekonomisinin daha da güçlenmesine katkıda bulunmaya önem veriyoruz" dedi.

SATIŞLARIM BEŞE KATLADI

Vodofone'nin sayesinde kendi mağazasını açtığını dile getiren Mersinli kadın girişimci Muazzes Özer "Daha önce kadın programlarına katılarak Mersin ve çevre köylerde ürünlerimi satmak için uğraşıyordum. Ama şimdiki gibi rahat bir erişimim yoktu. Vodafone Kadın İlan Servisi sayesinde satışlarım yaklaşık yüzde 500 arttı. Vodafone Önce Kadın Programı ile tanışmam, benim için büyük bir dönüşümün başlangıcı oldu" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vodafone'un projesiyle kendi mağazasını kurdu ve kazandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN