Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyük: Adana sporu çok seven bir şehir

Giriş Tarihi: 22.8.2014
Adana Valisi Mustafa Büyük, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde incelemelerde bulundu. İl Spor Müdürü Fazlı Bayram Hadi'den brifing aldı. Vali Büyük'ü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü hizmet binası önünde Müdür Hadi, Şube Müdürleri Senem Açıkgöz, Cemal Demirağ ve Mahmut Kır karşıladı. Tüm birimleri ziyaret eden Vali Büyük, sporcularla sohbet etti.

BİLGİ ALDI
Gençlik ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, 400 çalışanla ekip ruhu içinde kentte herkese spor yaptırdıklarını belirterek, tesis, ulusal ve uluslararası müsabakalardaki başarılar, güreş eğitim merkezi, yüzme havuzları, lisanslı sporcu, gençlik merkezi, Atletizm Kamp Eğitim Merkezi, engelli sporcular, Çukurova Üniversitesi Seyhan Baraj Gölü'nde ki kano-kürekte Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) konusunda bilgiler verdi.

PASSOLİG KARTI
Adana Valisi Mustafa Büyük, tesisleri gezerek sporcularla sohbet etti, bir sporcu ile masa tenisi oynadı. Vali Büyük futbol maçlarında şiddeti ve istenmeyen olayları önlemek için bu sezon ilk kez uygulanacak olan Passolig için kimliğini vererek "Passolig Kartı" çıkartı. Vali Büyük, 2 dakika bile sürmeyen passolig kartını herkesin çıkartması gerektiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyük: Adana sporu çok seven bir şehir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN