Hasan Kalyoncu kütüphanesi yeni yerine taşındı

Giriş Tarihi: 21.11.2014
Hasan Kalyoncu kütüphanesi yeni yerine taşındı
Hasan Kalyoncu Üniversitesi bünyesinde 2010 yılında kurulan ve İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi binasında hizmet sunan Mütercim Asım Kütüphanesi yeni yerine taşındı. Kütüphane artık HKÜ akademik kadrosu, öğrencileri ve diğer kullanıcılara HKÜ Camisi altındaki bin 200 m2'lik yeni yerinde hizmet verecek.

ZAMAN MEKAN SINIRI YOK

HKÜ Kütüphanesi'nin her gün gelişerek ilerlediğini belirten yetkililer, "Yeni yayınlarla zenginleşen, dünya biliminin son verilerini bilgi, bilgisayar, ağ ve iletişim teknolojilerini de etkin bir şekilde kullanarak hızlı ve ekonomik olarak, zaman ve mekan sınırı olmadan kütüphane kullanıcıların hizmetine sunmayı amaçlamaktadır" dedi.

ZENGİN KAYNAK

Tekli ve çoklu çalışma alanları, Grup Çalışma ve Eğitim Odası, Multimedya Odası'nın da bulunduğu HKÜ Kütüphane'sinin dünyanın ve ülkemizin önde gelen yayınevlerine ait basılı kitap ve dergilerinin yanı sıra; e-veritabanları, e-kitaplar, e-dergiler, görme engelliler için sesli kitaplar ve multimedya kaynaklarını içeren zengin bir koleksiyona sahip olduğu vurgulandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasan Kalyoncu kütüphanesi yeni yerine taşındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN