Kılınçkaya: Payas'ın sorunları çözülecek

Payas Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, ilçede yaşanan sorunların üstesinden gelecek çalışmaların aralıksız sürdüğünü söyledi

Giriş Tarihi: 3.3.2015
Kılınçkaya: Payas'ın sorunları çözülecek
Hatay'ın Payas ilçesinde eksikliği hissedilen kamu kurumlarının kurulması konusunda büyük gayret gösteren Kaymakam Hakan Kılınçkaya, yeni yatırımların gelmesi için de devlet imkanlarının seferber edildiğini söyledi. Amasya Vali Yardımcısı iken geçtiğimiz yıl eylül ayında Payas'a kaymakam olarak atanan Kılınçkaya, "İlçemizi Hatay'ın en güzel ve sorunsuz kenti yapmak için tüm birimlerle ortak hareket ediyoruz" dedi.

HÜKÜMET KONAĞI

Yaptığı çalışmalarla ilçe halkının takdirini toplayan Kaymakam Hakan Kılınçkaya, ilçede trafik tescil şubesinin kurulmasını sağlayarak, plaka ve silah ruhsatı gibi büyük ihtiyaç duyulan hizmetleri vatandaşın ayağına getirdi. SGK'nın bir şubesinin Payas'ta açılması için de gayret gösterdiklerini söyleyen Kılınçkaya, "Şimdi sıra ilçemize yakışan bir hükümet konağını yapmaya geldi. Onun da projesini tamamladık" diye konuştu.

"EL ELE VERİYORUZ"
Esnaf, sanayici ve vatandaşlarla yakın diyalog içerisinde olan Kaymakam Kılınçkaya, bu davranışıyla devlet-vatandaş ilişkisinin güçlenmesini sağlıyor. Payas'ın ilçe olması konusunda en etkin rolü oynayan Belediye Başkanı Bekir Altan'a teşekkür eden Kılınçkaya şöyle dedi: "Yerel hizmetlerin gelmesinde belediyemiz çok çalışıyor. Bu konuda genç başkanımıza ne kadar teşekkür etsek az. Biz el ele vererek karşımıza çıkan sorunların üstesinden geliyoruz.

HAKAN KILIÇKAYA KİMDİR
1994 yılında Antalya Kaymakam adayı olarak göreve başladı. 1996 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından 8 ay süreyle İngiltere'ye mesleki inceleme ve staj programı için gönderilen Hakan Kılınçkaya, Aksaray- Ortaköy, Kütahya-Hisarcık Kaymakam vekillerinden sonra sırasıyla, Sarız, Karaçoban, Bitlis Vali Yardımcılığı, Gülnar ve Bünyan'da Kaymakamlık yaptı. Son olarak Amasya Vali Yardımcısı iken Payas Kaymakamlığına atandı. Kılınçkaya, bugüne kadar görev yaptığı birçok il ve ilçede çeşitli ödüller aldı. Adı bir bulvara verilen evli ve iki çocuk babası olan Kılınçakaya, İngilizce ve Arapça biliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılınçkaya: Payas'ın sorunları çözülecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN