Avukat Elif paramı yedi

CHP Adana Milletvekili Adayı Elif Doğan Türkmen'i ayağından vuran Ali Fuat Elibol, "Kuzu postuna girmiş kurttur o. Mağdur ettiği insanların parasıyla birinci sıraya oturdu" dedi

Giriş Tarihi: 29.5.2015
Avukat Elif paramı yedi
CHP Adana Milletvekili Adayı Elif Doğan Türkmen'i silahla her iki bacağından vurduktan sonra kaçan Ali Fuat Elibol yakalandı. Avukat Türkmen'in kendisinin 25 yıllık avukatı olduğunu söyleyen Elibol, "İstesem kafasına sıkardım. Beni 703 bin lira dolandırdı. Sosyal demokratlar böyle bir kadını nasıl aday yapıyor? Bu kadın Adana'yı satar. Kemal Kılıçdaroğlu'nun bunu bilmesi lazım. Bu kadın kuzu postuna bürünmüş bir kurttur" iddialarında bulundu.

POLİS ÖZEL EKİP KURDU

Geçtiğimiz Pazartesi günü bir derneğin düzenlediği etkinliğe katılan CHP Milletvekili Adayı Elif Doğan Türkmen'i gittiği restoranın girişinde bacaklarından vurduktan sonra kiralık otomobille kaçan Ali Fuat Elibol'u yakalamak için Adana polisi özel ekip kurdu. Yapılan çalışmalar sonucunda Elibol'un Sanayi Sitesi'ne olduğunu belirledi. Bir arkadaşının işyerinde saklandığını tespit eden ekipler düzenledikleri operasyonla saldırgan Elibol'u yakaladı.

"703 BİN LİRAMI YEDİLER"
Sağlık kontrolü için polis gözetiminde Adana Adli Tıp Kurumu'na götürülen zanlı, "Milletvekili adayını neden vurdunuz?" sorusuna, "2009 yılında büyük bir iş adamıydım, 703 bin lira paramı yedi. Halkın bunu bilmesi için 5-6 yere başvurdum. Hiç kimse cevap vermedi. Kendim bu işi yapmak zorunda kaldım. İstesem kafasına da sıkabilirdim. Sadece dizlerine birer tane kurşun sıktım. Kendisini benim 25 yıllık avukatımdı. 703 bin lira para için vekalet vermiştim, paramı yedi" dedi.

"KILIÇDAROĞLU BİLSİN"
Avukat Türkmen'in sadece kendisini değil birçok kişiyi mağdur ettiğini ileri süren Elibol, "57 tane milletvekili aday adayını geride bırakarak bizim paramızla birinci sıraya oturdu. Ben 2009 yılında 100'e giren vergi rekortmeniydim. Bunu Kemal Kılıçdaroğlu'nun bilmesi gerekiyor. Amacım onu öldürmek değildi. 10 kez kendine haber gönderdim, paramı ödeyin dedim. Sürekli yanındaki adamlarıyla beni tehdit etti. Mecbur kaldım silah kullandım. Sosyal demokratlar böyle bir kadını nasıl aday yapıyorlar? 703 bin lira alacağım var. Kendi imzalarıyla üzerine geçirdi. Kuzu postuna bürünmüş bir kurttur o. Adana'yı bile satar" diye konuştu. Mahkemeye çıkarılan Elibol tutuklandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avukat Elif paramı yedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN