Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kanseri yendi, okulu bitirdi, sevdiği adamla evlendi

Giriş Tarihi: 2.6.2015
Kanseri yendi, okulu bitirdi, sevdiği adamla evlendi
Adana'nın Çukurova ilçesinde yaşayan ve 3 yıl önce lösemiye yakalandığını anlayarak tedaviye başlayan Canan Deniz Günay hem sağlığına hem de sevdiğine kavuştu. Günay hayata tutunmasında büyük rolü olan sevdiği adamla dünya evine girdi, nikâhı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin kıydı. Canan-Kerim Hülya çiftinin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu.

OKULUNU BİTİRDİ
Çağ Üniversitesi'nde okurken hastalıkla mücadeleye başlayan ve eğitimini donduran Canan Deniz Günay (Hülya) için uygun ilik ABD'de bulundu. Yapılan operasyonla genç kız sağlığına kavuştu. Genç kız yarım kalan eğitimini tamamlayarak Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans Bölümü'nden mezun oldu. Güzel Canan bu sürede tanıştığı Kerim Hülya ile evlenmeye karar verdi.

HAYATININ PRENSİ

Günay ve Hülya 2014 Aralık ayında nişanlandı. Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesindeki bir fabrikada görev yapan Kerim Hülya (33) ile Canan Deniz Günay ATOSEV tesislerinde düzenlenen muhteşem bir törenle dünya evine girdi. Hülya çiftinin nikâhını kıyan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Aşkın gücü her şeye yeter, mutlu olun" dedi ve nikâh cüzdanını gelin hanıma verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kanseri yendi, okulu bitirdi, sevdiği adamla evlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN