Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Laressa yatak hızla büyümeyi sürdürüyor

Genel Müdür Metin Öcal, "Cool Theraphy çok özel bir yataktır. Özellikle Güney bölgesindeki sıcaklıklara karşı soğuk jelli bir yatak çeşidimizdir. Görenler çok şaşırıyor" diye konuştu

Giriş Tarihi: 29.2.2016
Laressa yatak hızla büyümeyi sürdürüyor
Toroslar Yatak Baza firması ile mağazalaşmaya başlayan ve sektöründe inovasyon ürünleriyle dikkat çeken Laressa Yatak, Türkiye'de markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Güney bölgesinin sıcaklıklarına karşı 'Cool Therapy' adında soğuk jelli yatak ürettiklerini ifade eden Toroslar Yatak ve Baza Genel Müdürü Metin Öcal, "Birbirinden farklı çok özel yataklarımız bulunuyor. En yeni teknolojiyle yatak üreten bir firma olarak bizler 2016 yılında Güney bölgesinde 20 mağaza açmayı hedefliyoruz" dedi.

SEÇİLMİŞ HAMMADDE

Laressa Yatak, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve kaliteli yatak ürünlerinin önemini bilerek araştırıyor ve üretiyor. Özenle seçilmiş hammaddeler, hijyenik üretim ortamı, ileri teknoloji anti alerjik, anti bakteriyel özellikler ve uzmanlar tarafından onaylanmış, bedeni en iyi şekilde destekleyen anatomik tasarımları ile dokusundan yapısına her türlü gereksinime uygun yatak çeşitlerini sağlıklı uykular için sunuyor. Ankara Yatak Baza Laressa markasının distribütörlüğü olarak çalıştıklarını belirten Genel Müdürü Metin Öcal, "Ankara'da Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Laressa Fabrikası 30 bin metrekarelik alanda üretim yapıyor. Laressa Yatak'ın mağazalaşma süreci Toroslar Yatak Baza firmasıyla başladı. Türkiye'de Toroslar Yatak Baza firması altında Laressa Yatak'ın şu anda Adana, Antakya, Şanlıurfa, Gaziantep ve İskenderun'da 12 mağazası bulunuyor. Şanlıurfa, İskenderun, Adana ve Gaziantep'te günden güne mağaza sayısını çoğaltacağız. Laressa Türkiye markası olacak" dedi.

KİŞİYE ÖZEL YATAK ÜRETİMİ

Toroslar Yatak Baza olarak kişiye özel yatak ürettiklerini de belirten Metin Öcal, "Laressa ürünleri olarak Visco yatak diye tabir ettiğimiz medikal yatakları satıyoruz. Kişi mağazaya geliyor, siparişini, rengini, modelini, ölçülerini veriyor bu şekilde sözleşme yapılıyor ve bir terzi gibi bu özelliklerde bir yatak oluşturuluyor. Bizler baza, başlık, yatak ağırlıklı olarak çalışıyoruz. Yan ürünler olarak da tekstil ağırlıklı medikal yastık çeşitlerimiz ve ev tekstil ürünleri bulunuyor" diye konuştu.

ŞAŞIRTAN SERİNLİK
Öcal, şunları kaydetti: "Laressa Yatak ürünlerinin hepsi çok özel ve kaliteli. Cool Theraphy çok özel bir yataktır. Özellikle de Güney bölgesindeki sıcaklıklara karşı soğuk jelli bir yatak çeşidimizdir. Adana'da sıcak ve nem çok olduğu için böyle bir yatak yaptık. Bu yatakla ön plana çıkmayı hedefliyoruz. Çünkü gelen müşterilerimizde merak uyandırıyor. Müşteriler yatağın kumaşına dokununca soğukluğu hissedebiliyor ve şaşırıyor böyle bir yenilik nasıl olur diye düşünüyorlar. Bizler de "Serin bir yatakta derin bir uyku" sloganıyla yatağımızı satışa sunuyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Laressa yatak hızla büyümeyi sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN