Ortadoğu, onkolojide bir numara olmaya kararlı

Giriş Tarihi: 14.3.2016
Ortadoğu, onkolojide bir numara olmaya kararlı

Mersin'in en kapsamlı özel hastanelerinin başında yer alan Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi, toplam 45 uzman hekimi ve yeni hedefleriyle vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor

Mersin'in gözde hastanelerinden Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi tüm branşlarda toplam 45 uzman hekim ile Mersinlilere ve çevre illerden gelenlere hizmet vermeyi sürdürüyor. Mersin'de özel sağlık hizmetleri sektöründe lider konumda olan Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi yoğun bakım, kardiyoloji, ortopedi gibi özellikli sağlık hizmetlerini yıllardır büyük bir güven ve başarıyla halka sunuyor. Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Engin Şahin, artan talep ve hasta ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına Mersin'in çok ciddi ihtiyaç duyduğu Onkoloji (kanser) Radyolojik Görüntüleme Merkezi (Linear Akseleratör) tanı ve tedavi amaçlı kapasite artışına gidilerek ek bina inşaatına başladıklarını kaydetti.

TANI VE TEDAVİ

Ek bina inşaatıyla birlikte 250 yatak kapasitesine ulaşmayı hedeflediklerini ifade eden Engin Şahin, "Bu artış ile yüzyılın sağlık sorunu olan kanser rahatsızlığında Mersin'in ihtiyacı olan tanı ve tedavi olanaklarını da karşılamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda halen verilmekte olan yoğun bakım hizmetlerini, yatak artışıyla daha çok hastanın ihtiyacına karşılık verebilecek duruma getirmeyi planlıyoruz" dedi. 37 tıbbi birimiyle insanlara yardım eli uzatmaya devam eden Ortadoğu Hastanesi, 2017 yılının ilk aylarında mimari projesi mimar Ali Semir Tuluk tarafından hazırlanan Onkoloji Radyolojik Görüntüleme Merkezi'ni tamamlayarak hizmete sunacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ortadoğu, onkolojide bir numara olmaya kararlı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN