Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana Final MUN Kulübü İtalya’da

Giriş Tarihi: 28.3.2016
Adana Final MUN Kulübü İtalya’da
Adana Final Okulları MUN Kulübü öğrencileri, Harvard Üniversitesi tarafından İtalya'nın başkenti Roma'da düzenlenen Harvard Model Congress Europe'ye (HMCE) katıldı. Tüm dünyadan 540 lise öğrencisinin katıldığı bu konferansta Adana Final Okulları öğrencileri de farklı komitelerde yer aldı.

FİNAL ÖĞRENCİLERİ
HMCE'ye tüm Final Okulları'nın MUN programını koordine eden Adana Final Okulları'nın yanı sıra Samsun ve Ordu Final Okulları da 6'şar öğrenci ve danışman öğretmenleri ile katıldı. Adana Final Okulları da MUN Koordinatörü Mehmet Toyguş ve Eğitim Koordinatörü F.Oğuzhan Ertem danışmanlığında kongreye 5 öğrenci ile katıldı.

BAŞARI İLE TEMSİL ETTİLER
Adana Final Okulları öğrencileri Mevanur Sağlam Peru'ya, Ayşen Şen Japonya'yı, Nejan Akbulut'da Fas'ı World Health Organization (WHO) Dünya Sağlık Örgütü'nde; Cenk Alabaz Afganistan'ı, Emre Yıldırım ise Kore Cumhuriyeti'ni International Atomic Energy Agency (IAEA) Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu'nda başarı ile temsil etti. Öğrenciler, önerilerini kapanış bildirisine eklemeyi başardı. Konferansın stresini son gün Roma gezisiyle atan MUN Kulübü öğrencileri, yurda mutlu döndü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Final MUN Kulübü İtalya’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN