Tosyalı Holding gönülden zengin

Giriş Tarihi: 10.7.2016
Tosyalı Holding gönülden zengin

Capital dergisi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “’nin Gönlü Zengin 50 İnsanı” araştırmasında Tosyalı Holding yerini korumayı başardı

Hayırseverler dünyanın her yerinde bütçeleri oranında bölgelerinde ya da global anlamda yatırımlarını hayata geçiriyor. 'deki insanlarının neredeyse hepsi bağış, burs, hayır, okul yapımı gibi yöntemlerle kazandıklarının bir bölümünü topluma geri veriyor. Capital dergisi, bu konudaki farkındalığı artırmak amacıyla 4 yıldır gerçekleştirdiği "Gönlü Zengin İş İnsanları" araştırmasının sonuçlarını açıkladı.

BAŞARI DEVAM EDECEK
Bu yıl yarışmaya ikinci kez katılan Tosyalı Holding, grup olarak 2015 yılında yapılan 113 milyon TL'lik sosyal sorumluluk yatırımlarıyla listenin 4'üncü sırasındaki yerini korumayı başardı. Önümüzdeki yıllarda da sosyal sorumluluk yatırımlarının devam edeceğini belirten Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, "Bu memnuniyet verici başarının sürmesi en büyük temennimizdir" dedi.

YÜKLÜ BİR BÜTÇE
Tosyalı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sosyal sorumluluk bizim için en az ticari başarımız kadar önem taşıyor. Bu vizyonla eğitim, sosyal yaşam ve sağlık alanında önemli projelere imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu alana oldukça yüklü bir bütçe ayırıyoruz ve çalışmalarımıza sınır koymuyoruz. Önceliğimizi kendi bölgemize veriyoruz. Bu düşüncemizle yola çıkarak bölgemize ve ülkemize destek olmaya devam edeceğiz."

ÖNEMLİ BİR MİSYON
Capital dergisi tarafından iş insanlarının yaptıkları bağışlar baz alınarak gerçekleştirilen bu çalışma, önemli bir misyonu yerine getiriyor. Araştırmaya bu yıl ilk kez katılan birçok hayırsever bulunuyor. 2015 yılında yapılan sosyal sorumluluk yatırımlarına göre hazırlanan listede ilk 3 sırada sırasıyla Doğuş Holding, Koç Holding ve Fiba Holding yer alıyor. Tosyalı Holding'i ise yine sırasıyla Anadolu Grubu, Sanko Grubu, Rönesans Holding ve Borusan Holding takip ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tosyalı Holding gönülden zengin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN