Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 10.8.2014
HEPSİBURADA.COM'UN GENEL MÜDÜRÜ BAŞARAN OLDU
E-ticaret platformu hepsiburada. com'un Ticari Genel Müdürlüğü görevine Bülent Başaran atandı. 21 Temmuz 2014 tarihinde hepsiburada. com'da yeni görevine başlayan Bülent Başaran, profesyonel iş hayatına Toys R Us Satın Alma ve Lojistik Yöneticisi olarak adım attı. Başaran, ardından DESA, UNITIM, Shaya Mağazacılık firmalarında üst düzey görevler üstlendi. Başaran son olarak 2009 yılından bu yana Tekin Acar Cosmetics Genel Müdürü olarak çalıştı.

NESTLE TÜRKİ YE'DEN AVRUPA'YA TRANSFER
Nestle Waters Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Ergin Akman, Nestle Waters Avrupa Bölgesi Pazarlama ve Satış Direktörü olarak atandı. Ergin Akman, 1 Eylül 2014 tarihi itibariyle Almanya'da yeni görevine başlayacak. Akman, 20 yılı aşkın profesyonel hayatında, Procter&Gamble, Frito Lay, Nike, Philips gibi uluslararası firmaların Pazarlama, Satış ve İş Geliştirme bölümlerinde üst düzey yönetici olarak görev aldı.

RANDSTAD TÜRKİYE 'YE YENİ GENEL MÜDÜR
Türkiye istihdam pazarına 2006 yılında giren Randstad Türkiye'nin genel müdürlüğüne Burak Erin getirildi. Profesyonel iş hayatına telekomünikasyon sektöründe başlayan Erin; sırasıyla Siemens, Telsim, D-Market ve Vodafone Türkiye'de çalıştı. 2012 yılında Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Güvenlik Sistemleri Genel Müdürlüğü'ne getirilen ve 2014 başına kadar bu görevini sürdüren Erin, en son Huawei Türkiye'de görev yapıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN