Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Baran Belde Taksi Durağını Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 23.2.2015 12:58
Başkan Baran Belde Taksi Durağını Ziyaret Etti
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Tütünçiftlik’te bulanan Belde Taksi Durağını ziyaret etti.
Taksiciler ile sohbet eden Başkan Baran, durak çalışanları ile sıcak ve samimi şekilde sohbet etti. Başkan Baran, taksicilerin bu güzel karşılama ve ağırlamalarından dolayı teşekkür etti. Durak çalışanlarının ikramlarını geri çevirmeyen Başkan Baran, taksicilerle birlikte çay içti ve taksicilerin istek ve taleplerini dinledi. Not alarak konuya duyduğu hassasiyeti gözler önüne seren Başkan Baran, yapılacak olan bazı projeleri durak çalışanlarına anlattı.
Durak çalışanları, “Belediye Başkanımız İsmail Baran’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Taksicilerin en iyi şekilde hizmet aldıkları şu dönemde bizleri unutmayıp ziyaretimize gelen Başkanımıza ve ekibine durak çalışanları adına teşekkür ederiz” dediler.
Körfez esnafıyla iç içe olduklarını belirten Başkan Baran, "Her zaman esnafımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Taksicilerin en iyi şekilde hizmet etmeleri için üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Taksici esnaflarımız, vatandaşlarımızın ulaşımı konusunda büyük bir rol üstleniyorlar. Vatandaşlarımızın sağlığı, güveni ve rahatlıkları tamamıyla onlara emanet bu yüzden taksici esnaflarımızın önemi çok büyüktür. Körfez Belediyesi olarak taksici esnaflarımıza elimizden ne geliyorsa her türlü desteğe açığız. Dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışıyla taksicilik mesleğini gururla gerçekleştiren esnafımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Ziyaret Başkan Baran’ın durak çalışanları ile çekilen toplu resmin ardından son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Baran Belde Taksi Durağını Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN