Medıcana’dan Gazi Ve Şehit Derneği’ne Ziyaret

Giriş Tarihi: 20.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
Medıcana’dan Gazi Ve Şehit Derneği’ne Ziyaret
Medicana Hastanesi yöneticileri, 18 Mart Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şubesi’ni ziyaret etti.
Medicana Konya Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Sibel Durgun ile Kurumsal İletişim Sorumlusu Nesrin Çakır, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Işık’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Işık, derneklerinin de 100. yılını kutladıklarını ve ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Medicana Hastanesi yöneticileri, doktorları bizi şimdiye kadar hiç yalnız bırakmadılar. Her fırsatta, Gaziler Günümüzde, Şehitler Günümüzde ve fırsat buldukları zamanlarda derneğimizi ziyaret ettiler. Kendilerine bundan dolayı teşekkür ediyoruz. Şehit ailelerimize ve gazilerimize Medicana Konya Hastanesi’nde tedavi gördüğü süreçte göstermiş oldukları ilgiden dolayı ayrıca çok memnun olduğumuzu dile getirmek isterim” diye konuştu.
Medicana Konya Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Sibel Durgun ise, “Sizlerle olmaktan son derece mutluyuz. Medicana ailesi olarak 3 yıldır mümkün olduğunca, kuruluşumuzdan bu yana yanınızda olduğumuzu hissettirmeye çalışıyoruz. Eğer bunu hem ailelerinize hem size hissettirebiliyor isek ne mutlu bize. Bu acıya engel olamıyoruz ama paylaşımında en azından sizlerin yanınızdayız her zaman, sadece bu günlerde değil. İyi ki varsınız” dedi.
Durgun, derneğin faaliyetlerinde de her zaman yardımcı olacaklarını sözlerine ekledi.
Ziyaret, sohbet ve hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Medıcana’dan Gazi Ve Şehit Derneği’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN