Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sahne üzerinde ve ayakta!

Zorlu PSM, sahne üstünde ayakta düzenlenecek lerin ilkine ‘Bi Dans Etsek’ albüm lansmanı ile başlıyor...

Giriş Tarihi: 28.10.2015 13:41
Sahne üzerinde ve ayakta!
Zorlu Performans Sanatları Merkezi bir ilke daha imza atarak, sahne üstünde ayakta düzenlenecek lere başlıyor. Ana Sahne üzerinde oluşturulacak platformun ilk konuğu, ödüllü şarkıları ve yenilikçi klipleri ile herzaman listelerin zirvesinde yer alan olacak. Bedük'ün, 14 Kasım Cumartesi günü Bi Dans Etsek albümünün lansman konserinde ilk kez seyirciler de ayakta olacak. Bedük, MFÖ'nün efsane şarkısı 'Sude'yi kendi üslubuyla yorumlayarak, süpriz bir cover'a da yer verecek.'Bi Dans Etsek' 9 Şarkıdan oluşuyor

Bedük'ün kendi şirketi olan Audiology Müzik ve DMC işbirliğiyle yayınlanacak 'Bi Dans Etsek' albümü 9 Türkçe şarkıdan oluşuyor. Mazhar Fuat Özkan'ın efsane şarkısı 'Sude' albümün sürpriz şarkısı olacak. Albümün çıkış ve klip şarkısı "Oynayalım" ile tüm popüler müzik kalıplarını yeniden yazmaya ve klibiyle müzik severleri yerlerinden kaldırmaya niyetli olan Bedük, albümündeki tüm şarkılarını Zorlu PSM'de hayranlarının beğenisine sunacak.

Sadece sınırlı sayıda bilet var

14 Kasım 2015 Cumartesi günü, Ana Sahne üzerinde gerçekleşecek ilk ayakta konser için biletler satışta. Konser başlamadan DJ Stylist, bitiminde ise Funky C de sahne alıp, seyircileri coşturmaya devam edecek.

Tarih: 14 Kasım 2015 Cumartesi
Saat: 22:00 DJ Stylist- 23:30 Bedük ve after party Funky 'C'
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Ana Sahne
Bilet Fiyatı: 60 TL (Tam) – 40 TL (Öğrenci)

Biletlere www.biletix.com , www.zorlucenterpsm.com sitelerinden veya Zorlu gişelerden ulaşabilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sahne üzerinde ve ayakta!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN