Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Görme engelliyiz ama örme engelli değiliz"

Görme engelli 11 hamarat kadın, 8 – 13 Mart tarihleri arasında Ataköy Airport Outlet Center’da birbirinden güzel el emeği ürünlerini sergiliyor.

Giriş Tarihi: 2.3.2016 09:03 Güncelleme Tarihi: 2.3.2016 09:05
Görme engelliyiz ama örme engelli değiliz

(Görme Özürlüler Derneği) Örgü Kulübü tarafından hazırlanan ürünler, sizi önyargılarınızın ötesinde bir dünyaya ulaştıracak. Kermeste görme engelli kadınların ördüğü bebek takımları, kazaklar, battaniyeler, boyunluklar vb. yer alacak. Standın tüm geliri, örgü işlerinin sahiplerine ve GÖZDER'e katkı sağlayacak.

Senelerdir engelliler alanında yoğun emek veren Gazeteci – Yazar 'nın hayata geçirdiği bu proje, GÖZDER Yönetim Kurulu'nun Genel Sekreteri Perihan Pala, Kadın Hakları Sekreteri Serap İlter ve Kadın Komisyonu Başkanı Nursefa Özkan koordinasyonuyla sürdürülüyor. Kermes için gereken yumak ve malzemeler, Büyükçekmece Rotary Kulübü ve dernek gönüllüleri tarafından sağlandı. Kermesin broşürü Büyükçekmece Belediyesi tarafından bastırıldı.

NOT: "Görme Engelliyiz, Ama Örme Engelli Değiliz" projesinin isim hakkı Bensu Kaya'ya aittir. Projeyle ilgili oluşabilecek yeni açılımlar konusunda GÖZDER ve Bensu Kaya ile bağlantıya geçilmesi gerekmektedir.

SİPARİŞ VE BİLGİ İÇİN:

GÖZDER (Görme Özürlüler Derneği): Zuhuratbaba Mah. Bakır Sokak No: Bakırköy / İstanbul

Tel: 0212. 543 54 22 / 0544 540 47 89

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Görme engelliyiz ama örme engelli değiliz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN