güvenliği sektörünün parlayan yıldızı: BURİŞ

Kisel koruyucu donanım ve iş güvenliği sektöründe adından sıkça söz ettiren Buriş’in yeni hedefi, ’nin yeni ürün ve hizmet sağlayıcısı olmak

Giriş Tarihi: 25.9.2016
İş güvenliği sektörünün parlayan yıldızı: BURİŞ
Bursa'da 10 yıl önce kurulan ve güvenliği piyasasının bölgedeki önemli temsilcilerinden biri olmayı başaran Buriş, 2017 hedeflerini belirledi. Kaliteye verdikleri değeri 2012 itibari ile İSO 9001 standartlarına geçerek kanıtlayan firmanın yeni hedefi ise, 'nin kişisel donanım ve iş güvenliği alanında yeni ürün ve hizmet sağlayıcısı olmak.

'2017 HEDEFLERİMİZ HAZIR'
Yeni yıl hedeflerine uygun olarak çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten Buriş Satış Müdürü Zehra Bileyci, iş güvenliği sektörünün devlet politikalarının da desteğiyle son yıllarda öneminin gitgide arttığını ve bulundurduğu sektöre önemli bir istihdam sağlayan gözde bir sektör haline geldiğini belirtti. Kişisel koruyucu donanım sektörü için ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürüne cevap verebilmeyi hedefleyen bir firma olduklarını belirten Bileyci, büyüyen toptan ve perakende güçlerine ek olarak, İş Güvenliği ve İkaz Levhaları, Trafik ve Yol Levhaları sektörünün üretimini 2013 itibariyle 1000 metrekarelik kapalı alanda bünyelerinde gerçekleştirmeye başladıklarını vurguladı. Bileyci "İçinde bulunduğumuz oluşum ve hedeflerimiz firmamızda da önemli bir gündem yarattı ve bünyemize stok ve ürün çeşitliliği yüksek yeni çözüm ortakları katmamıza sebep oldu. 2017'ye bu yapılanmanın gücü ile hazır bir şekilde gireceğiz" dedi.

'ORTAK PAYDADA BULUŞUYORUZ'
Bursa'da belediyeler, organize sanayi bölgesinde bulunan birçok uluslararası firmalarla işbirliği yaptıklarını belirtirken Buriş Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz ise, "Çalışmış olduğumuz müşterilerden gelen talepler doğrultusunda yenilikçi ve ortak paydada buluşuyoruz. Kişisel koruyucular alanında tüm çalışanları kullanım gereklilikleri konusunda bilgilendirmek ve iş verenlerin kişisel koruyucu seçiminde doğru tercih yapmalarına yardımcı olmak istiyoruz. İş kazalarında çalışan personele gelecek zararın en minimum seviyeye inmesi için tüm işletmeleri bilgilendirmek, çalışanlarımıza topluma ve çevreye kattığımız değerleri sürekli ve verimli bir şekilde arttırmak ve konumuzda çapında ürün ve hizmet sağlayıcısı olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İş güvenliği sektörünün parlayan yıldızı: BURİŞ
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN