Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu defa çiftleri güzelleştireceğiz

Güzellik merkezi zinciri Eslina’nın genç işletmecisi Ömer Burak Kazmacıoğlu için sürpriz kampanya hazırladı. Hem erkekler hem de kadınları saçtan tırnağa güzelleştireceğiz

Giriş Tarihi: 14.2.2020 ABONE OL
Bu defa çiftleri güzelleştireceğiz
Eslina Estetik Güzellik ve Yaşam Merkezi 22'inci şubesi Kırklareli'nde kapılarını erkeklere de açtı. Uzun yıllar, sadece kadınların uğrak yeri olan güzellik merkezlerinin, artık erkeklerin de uğrak adresi haline geldiğini belirten Eslina Estetik Güzellik ve Yaşam Merkezi işletmecisi Ömer Burak Kazmacıoğlu, son olarak 14 Şubat'ta çiftleri birlikte ağırlamayı amaçladıklarını söyledi. 2017'den bu yana Kırklareli'nde faaliyet yürüttüklerini söyleyen Kazmacıoğlu, "Bu amaçla 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir kampanya düzenledik. Kırklareli'nde bayanlara ve erkeklere hizmet verecek şekilde hazırladığımız kampanya ile hizmet alanımızı daha da genişletmek istedik" dedi. Merkezdeki tüm görevlilerin yetkin ve işinin uzmanı olduğunu söyleyen İşletme Müdürü Gamze Arıcıoğlu ise "Estetisyen arkadaşlarımız Zehra Altıntop, Elif Topuz ve Vahide Altınterim merkezimizde alanında belgeli, estetisyen ve güzellik uzmanı arkadaşlarımız. Çoğunlukla bayanlara hizmet vermekle birlikte erkek müşterilerimizin de ilgisi son yıllarda artarak devam ediyor" dedi.

ŞUBE SAYISI 22'YE ULAŞTI
Eslina Estetik Güzellik ve Yaşam Merkezi, Kırklareli, Lüleburgaz, Edirne, İstanbul, Aksaray, Kütahya, Konya, İzmir, Kocaeli Gölcük, Körfez Balıkesir, Uşak, Karaman, Kırşehir, Manisa, Bilecik, Balıkesir, Gaziantep, Bursa, Eskişehir'de faaliyet gösteriyor.

14 ŞUBAT'A ÖZEL KAMPANYA
Merkez 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel olarak Şubat ayı boyunca tercih edilen 3 bölge için Lazer Epilasyon uygulaması hizmetini 800 TL'den verecek. Diğer cazip kampanyalı fiyatlar ise şöyle: 5 seans Dermapen, 20 seans Bölgesel İncelme paketleri ayrı ayrı bin 500, Medikal cilt bakımı 100, Hydrafacial (Amerikan) cilt bakımı, Kirpik Lifting 200, 10 seans G5 masaj ise 600 TL.

KIRKLARELİ NAMAZ VAKİTLERİ
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu defa çiftleri güzelleştireceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN