GSB personel alımı kura sonuçları belli oldu mu? 2019 İŞKUR'dan Gençlik ve kura sonuçları ile ilgili açıklama

Gençlik ve ’nın aracılığı ile alınan personel alımı başvurularının sona ermesinin ardından vatandaşlar, kura sonuçları için geri sayıma geçti. 3 bin üzeri sürekli işçi alımı için başvurular 15 Şubat 2019’da sona ermişti. Şimdi ise başvuru yapanlar “ İŞKUR personel alımı kura sonuçları açıklandı mı?” sorusunun yanıtını araştırıyorlar. İŞKUR'dan, personel alımı kura sonuçları ile ilgili açıklama da geldi. İşte tüm ayrıntılar!

Giriş Tarihi: 3.3.2019 15:22 Güncelleme Tarihi: 3.3.2019 15:22
İŞKUR GSB personel alımı kura sonuçları belli oldu mu? 2019 İŞKUR'dan Gençlik ve Spor Bakanlığı kura sonuçları ile ilgili açıklama

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın İŞKUR işbirliği ile açtığı personel alımı ilanına vatandaşlar yoğun bir ilgi gösterdi. Başvuruların sona ermesiyle birlikte başvuru yapan adaylar, İŞKUR GSB kura çekilişi sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığını araştırmaya başladı. Birçok farklı şart ve kategori ile açılan ilanlar ile toplam 3 binin üzerinde personel alımı yapılması planlanıyor.

GSB İŞKUR PERSONEL ALIMI KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Gençlik Spor Bakanlığı merak edilen konuya ilişkin bir açıklama yayımladı. Yapılan açıklamada "Bakanlığımızca istihdam edilecek sürekli işçi alımına dair noter kura sonuçları konusunda herhangi bir duyuru bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde noter kura sonuçları kurumumuza iletildiği tarihte bu sayfada ilan edilecektir." denildi.

Kura çekilişi sonuçları ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

ARKADAŞINA GÖNDER
İŞKUR GSB personel alımı kura sonuçları belli oldu mu? 2019 İŞKUR'dan Gençlik ve Spor Bakanlığı kura sonuçları ile ilgili açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN