Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mut Ziraat Odasında 12 Yıllık Başkan Değişmedi

Giriş Tarihi: 22.2.2015 12:18
Mut Ziraat Odasında 12 Yıllık Başkan Değişmedi
Mut Ziraat Odası’nda 12 yıldan bu yana başkanlık görevini yürüten Ali Çelik, yapılan genel kurulda tekrar başkan seçildi.
Genel kurul Mut Ziraat Odası Başkanlığı konferans salonunda yapıldı. Kurulda 21 kişilik meclis üyeliği seçimleri için mevcut Ali Çelik, Halil Büber, Erkan Öcal, Sefa Çiftcioğlu ve Adnan Kurt listeleri yarıştı.
102 delegeden 101 delegenin oy kullandığı seçimde 31 oy alan mevcut başkan Ali Çelik kazandı. Diğer adaylardan Halil Büber 14, Erkan Öcal 22, Sefa Çiftcioğlu 19 ve Adnan Kurt 15 oy aldı.
Yapılan seçimlerde meclis üyeliklerine Ali Çelik, Süleyman Tekin, Celal Yeter, Osman Genç, Eyyüp Serbes, Selahattin Uysal, Mustafa Kocatürk, Faruk Deniz, Mustafa Aslan, Adem Yıldız, Yakup Teke, Hasan Şahin, Telat Acartürk, Hakan Demir, Ali Uysal, Abdurrahman Uykun, Muzaffer Demir, Hasan Dinan, Hüseyin Güz, Veysel Şah ve Musa Gündüz seçildi.
Seçimi kazanan Ali Çelik yaptığı konuşmada, “12 yıldır yürüttüğüm görevime yeniden beni layık gören delegelerime teşekkür ederim. Ben bir çiftçi çocuğu olarak çiftçinin halinden en iyi çiftçi anlar. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çiftçinin çıkarları doğrultusunda çalışmalarıma devam edeceğim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mut Ziraat Odasında 12 Yıllık Başkan Değişmedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN