Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Kocadon, Destekleriyle Okulların İhtiyaçlarına Cevap Veriyor

Giriş Tarihi: 8.4.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 21:08
Başkan Kocadon, Destekleriyle Okulların İhtiyaçlarına Cevap Veriyor
Eğitimin önce aileden başlayarak okul ile devam ettiği inancıyla Bodrum’daki eğitim öğretim kurumlarına desteklerini sürdüren Başkan Mehmet Kocadon’a okul yöneticileri tarafından yapılan teşekkür ziyaretleri devam ediyor.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret eden Yalıkavak Suzan Abdulhakim Bilgili Ortaokulu idarecileri ve okul aile birliği üyeleri de, okullarının ihtiyaçlarını bildirmek üzere makamında ağırlayarak kendilerine ilgi gösteren Başkan Kocadon’a teşekkür etti. Bodrum Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarete Suzan Abdulhakim Bilgili Ortaokulu Müdürü Üzeyir Tozluklu ile Okul Aile Birliği Başkanı Erkan Yıldırım ve birliğin üyelerinden Murat Yıldırım katıldı.
Bodrum’un Yalıkavak Mahallesi’nde yer alan okulun müdürü Üzeyir Tozluklu, “Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a gerçekleştirdiğimiz tanışma ziyaretimizde kendisine okulumuz hakkında bilgiler verdik. Kendilerine Bodrum Belediyesinin imkanları doğrultusunda okulumuza yapılabilecek destekler ile ilgili isteklerimizi ilettik. Eğitim kurumlarının her zaman yanında olan Kocadon’a randevu talebimizi geri çevirmediği ve destekleri için ayrıca teşekkür ederim.” dedi.
“AMACIMIZ; ÇOCUKLARIMIZI HAYATA EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLAMAK”
Ziyaretleri nedeniyle okul yöneticilerine teşekkür eden Başkan Kocadon ise “Eğitim önce aileden başlar ve okul ile devam eder. Dolayısıyla okullarımızda okuyan öğrencilerimizin en iyi şekilde hayata hazırlanabilmeleri için biz yöneticilerin görevi; elimizden gelen desteği okullarımıza ve dolayısıyla öğrencilerimize sunmaktır. Eğitimin önemini ve değerini bilen bir yönetici olarak bu desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Kocadon, Destekleriyle Okulların İhtiyaçlarına Cevap Veriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN