’nin yeni patronu

Automobili Başkanı ve CEO’su Stephan Winkelmann ve 15 Mart’tan itibaren görevi devralan , Sant’Agata Bolognese’de 1.300 Lamborghini çalışanının katılımıyla düzenlenen bir toplantıya katıldı. Toplantıda AUDI AG CEO’su Rupert Stadler ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

Giriş Tarihi: 16.3.2016 09:51 Güncelleme Tarihi: 16.3.2016 09:52
Lamborghini’nin yeni patronu Stefano Domenicali

'nin görevi bırakan başkanı ve yeni lideri Lamborghini'nin yakın geçmişinde yaşadıkları efsanevi anları çalışanlarla paylaştılar.Son yıllarda kırılan rekorlar ve elde edilen büyük başarılara değinilen konuşmalarda üçüncü bir model olarak SUV Urus'un 2018 yılında yeni ufuklar açacağı belirtildi.

AG CEO'su Rupert Stadler şunları söyledi: Lamborghini markası büyük duyguların ve sınırsız tutkuların sembolüdür. Aynı tutkuyu, Stephan Winkelmann'ın şirket lideri olarak geçirdiği 11 yılda da bulabilirsiniz. Lamborghini'nin dönüşüm döneminin başkanı olan Winkelmann sayesinde şirket satış adedini ve çalışan sayısını ikiye katlarken satış hacmi ve bayi ağını da üç katına çıkardı. Şimdi 'nin aynı yolda şirkete liderlik yapacağına tam olarak güveniyor ve desteklerimizi sunuyoruz."

Stephan Winkelmann şunları ekledi: "Böyle harika bir ekibi tanıdığım ve bu eşsiz çalışma ortamına sahip olduğum için çok mutluyum. Tüm çalışma arkadaşlarıma, hepinize en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte Lamborghini'yi büyüttük."

Son olarak Stefano Domenicali şunları söyledi: "Bu önemli mirası büyük bir coşkuyla devralıyorum ve hep birlikte, geçmiş yıllardaki başarılı büyümeye aynı şekilde devam edeceğimize inanıyorum. Önümüzde Lamborghini'ye uluslararası rekabette daha da güç kazandıracak iddialı projeler ve büyük beklentiler var." Stefano Domenicali, konuşmasının ardından dinleyiciler arasındaki bir çalışanın yanına giderek, montaj hattında kullanılan tipik kıyafet olan ceketini ödünç aldı ve alkışlar arasında giydiği ceketi törenin sonuna kadar üzerinde taşıdı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lamborghini’nin yeni patronu Stefano Domenicali
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN