Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Baba Olmak Görmek
Rüyada Baba Olmak Olduğunu Görmek aşk hayatının iyi gittiğine, mutluluğa, faydalı işler yapacağına, kazanılan paraya, sıkıntı çekmeden kazanılan servete, aşk hayatının yolunda olduğuna, emniyette hissetmeye, şöhrete ulaşmaya, sağlıklı bir ömre, iyi kısmete delalettir. Başka görüşlere göre de hilekar yabancıya, maddi zarara, zora düşmeye, düşmanlıktan emin olmaya delalettir. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek beklediği kazanca, sıkıntılarının sonunda umduğu zafere, zahmet çekerek düşlediği mutluluğa, cefa ile birlikte kavuştuğu toplu paraya delalet eder.

Rüyada Kız Babası Olduğunu Görmek

Her türlü güçlüğün aşılacağını, kişinin ailevi sorunlarını sona erdirecek çözümler geliştireceğini, ailesinde de huzurlu bir ortamın olacağını bildirir. Özellikle uzun süredir kişiyi rahatsız eden bir olayın nihayete ereceğini, bundan sonra da karşısına büyük sıkıntılar çıkmayacağını işaret eder. Bekar kimseler için daha önce evlenmiş bir bayanla dünya evine girmeye delalet eden rüya, evli kişiler için de gebelik haberi anlamına gelir.

Rüyada Erkek Çocuğu Babası Olmak; bekar bir kimse için hayatında büyük bir değişim yaşanacak olmasına ve bazı çıkan sorunlardan ise hayatının karmakarışık olacak olması tabir edilir. Rüyada mavi gözlü erkek babası olduğunu görmek, evli kimse için kalacak olan mirasa ve maddi olarak rahatlamaya rivayet eder.

Rüyada Kardeşinin Baba Olduğunu görmek; yaşanacak olan bir mutluluğun paylaşılacak olmasına rivayet edilir. Rüyada kardeşinin erkek babası olduğunu görmek, işlerinin daha iyi olacak olmasına ve maddi, manevi refaha kavuşacak olma ile tabir edilir.

Rüyada İkiz Babası Olduğunu görmek; yaşanacak olan sevincin her zaman iki kat olarak yaşanacak olmasına, mutlu olacak bir işinin olmasına tabir edilir. Rüyada üçüz babası olduğunu görmek, şans ve kısmetinin artacak olması, kazancının artması ile rahat edecek olmasına yorumlanır.

Rüyada Üvey Baba Olduğunu görmek; iş hayatında başarılı olacak olmaya ve maddi anlamda ise rahatlayacak olmaya yorumlanır. Rüyada kızgın üvey baba görmek, aile içinde bazı sorunlar yaşanacak olmasına ve bundan dolayı üzülecek olmaya tabir edilir. Rüyada Baba olmak görmek, bir bebeğin üvey babası olmasıyla tabir değişir maddi sıkıntı ve endişe yaşamaktır.
BİZE ULAŞIN