Ekolojik spa ile stresten arınıp rahatlayın

Kendini şımartmanın yolu artık SPA'lardan geçiyor. Cosmopolitan dergisi; SPA'larda uygulanan ekolojik yöntemleri derledi

Giriş Tarihi: 27.9.2013
TERRAKE VÜCUT BAKIMLARI
İnsanoğlu'nun bedeni ve zihni için gerekli mükemmel mikro-iklimi oluşturan dört elementin (toprak, su, bitki, hava) kullanıldığı bakımlardır. Bakım süresi de, vücudun ihtiyaçlarının giderilmesi doğrultusunda iki-dört saat arasında değişir. Toprak elementini baz alan bakımlar, sıkılaşma ve yeniden mineralize etme özelliğine sahipken, su ile rahatlatıcı ve nemlendirici bakımlar sunuluyor. Hava elementi bakımları toksin atmanıza yardım ederken, besleyici bitkilerle vücudunuzu destekler. Bu bakım; güneşe çok çıkan, yoğun iş temposunda çalışan, cildi kuru olan kişiler için uygundur.

HİNT BAŞ MASAJI
Batı'da 1980'lerin başında Narendra Mehta tarafından geliştirilen Hint baş masajı, teknik kökenini Hindistan'da 1000 yıldan uzun zamandır uygulanan geleneksel Champi'den (kafa masajı) alır. Bu yöntemde özel aromatik yağlarla; omuzlar, kollar, boyun, saç dipleri, yüz ve kulaklara masaj yapılır. Böylece enerji dengeleme hareketleri birleştirilir. Strese bağlı uyku bozukluğu yaşayanlar, kronik baş, boyun ve sırt ağrısı çekenler, konsantrasyon bozukluğu olanlar için idealdir.

THALGO MASK YÜZ BAKIMI
Bu bakımda, kullanılan ürünün içeriğinde doğal su yosunu hormonları bulunuyor. Yüze uygulaganan maske, özellikle yenilenme ihtiyacı olan ciltler için idealdir. Yüz maskesinin uygulanması yaklaşık 60 dakika sürer. 20 dakikası özel lifting masajı olan uygulama, yüz kaslarını harekete geçirirken bileşenlerin daha etkili olmasını sağlar. Hücre yenilenmesini hızlandırır, kırışıklık derinliğini gözle görülür şekilde azaltır, yeni kırışıklıkların oluşumunu önler. Ayrıca cildinizi gerginleştirir ve sıkılaştırır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekolojik spa ile stresten arınıp rahatlayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN