Türkiye'nin en iyi haber sitesi

nasıl geçer?

Bacak ağrıları genelde büyüme çağına olanlar, dolaşım sorunundan kaynaklanan ağrılar, kasların sızlaması ve sıkışması gibi ağrılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki nasıl geçer?

Giriş Tarihi: 9.3.2015 11:40 Güncelleme Tarihi: 16.9.2015 16:20
Bacak ağrısı nasıl geçer?
Geçmişten günümüze kadar kekik yağı oldukça iyi bir ağrı kesici olarak kullanılmıştır. Özellikle romatizma ağrılarına iyi gelen kekik yağını avuç içimizle bacaklarımızı iyice ovduğumuz taktirde kısa sürede etkisini gösterecektir. Sarı ot diğer adıyla düğün çiçeği de na iyi gelen şifalı otlar arasında yerini alır. Maydanozu iyice kaynatıp suyu içilirse bacak ağrıları kısa zamanda hissedilir derecede azalacaktır.

Bacak ağrısı bitkisel çözüm

Evde o an hiçbir şey bulamıyor ve ağrıdan dolayı ayakta duramıyorsak ağrıyan bacakları bildiğimiz limon ile ovabiliriz. Limon dışında zeytinyağı kullanmakta ağrıları en aza indirecektir.

Ayrıca ısırgan otunu ıslatalım ve yumuşadıktan sonra bacağımıza bir tülbent veya bez yardımıyla sıkı sıkı saralım. Bu işlemi geceden yaparsak sabaha kadar etkisini gösterecektir. Lahana yaprağını yumuşayacak kadar sıcak suda bekletelim ve yine aynı şekilde bacağımızın ağrıyan bölgesine sıkça saralım
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bacak ağrısı nasıl geçer?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN