Türkiye'nin en iyi haber sitesi

nasıl geçer?

Giriş Tarihi: 9.3.2015 16:15 Güncelleme Tarihi: 28.9.2015 17:39
Kol ağrısı nasıl geçer?

Bel, boyun ve sırt ağrıları günümüzde en çok yaşanan ağrı şikayetlerinden birisi olmakta ve bu ağrılara çoğu zamanda eşlik etmektedir. ağrısı bu ağrılara eşlik ettiği gibi tek başına da görülmektedir ve bu duruma sebep olan pek çok faktör bulunmaktadır. Peki ?

nı geçirmek için ne yapmanız gerektiğini öğrenmek istiyorsanız, sizlere ağrısına iyi gelen tavsiyelerde bulunduğumuz bu makalemizi sonuna kadar okuyup öğrenebilirsiniz.
Travmaya, terlemeden sonra vücudun soğumasına, yorgunluğa, cereyanda kalmaya ve bir takım hastalıkların belirtisi olarak kol ağrısı meydana gelmektedir. Kol ağrısına iyi gelen bitkileri kullanarak ağrı şikayetinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz. İşte kol ağrısına çözümler…

Papatyayı kaynatın ve süzün. Papatyanın suyuna yün bir kumaş parçası batırın ve ağrılı bölgeye bu kumaş parçasını koyun. Kumaş parçası soğudukça işlemi tekrar edin. Bu yöntem kol ağrısını tedavi etmede çok etkili bir yöntemdir. Aynı zamanda iri lahana yapraklarını kaynatıp sıcak sıcak ağrıyan kola uygulamakta kol ağrısına iyi gelir.

Son olarak en etkili yöntemlerden bir diğeri de, bir litre suya bir yemek kaşığı rezene ekleyip kaynatmak ve süzerek kola masaj yapmaktır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kol ağrısı nasıl geçer?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN