ye hangi bitki iyi gelir?

Merdiven ve yokuş çıkarken, uzun süre oturduktan ya da uzun süre ayakta kaldıktan sonra hareket ederken dizlerinizde ağrı şikayeti söz konusuysa, dizlerde sorunu husule gelmiş olabilir.

Giriş Tarihi: 11.3.2015 14:56
Kireçlenmeye hangi bitki iyi gelir?

Dizlerde ağrı şikayeti olanların sebebi yse eğer modern tıbbın yanı sıra alternatif tıbbın da kireçlenmeyi tedavi etmede pek çok yöntemi bulunmaktadır. İşte kireçlenmeye iyi gelen bitkiler ve bu bitkilerin kullanım önerileri.

Dizlerde kireçlenme tedavisi için uzman bir hekime başvurarak sorununuzdan kurtulmanın yollarını öğrenmelisiniz. Hekiminizin önerileri dizlerde kireçlenme sorununun kısa sürede tedavi edilmesini sağlayacaktır.

Modern tıbbın dizlerde kireçlenme tedavi yöntemlerini alternatif tıp tedavi metotları ile destekleyebilirsiniz. Bunun için sizlere dizlerde kireçlenmenin bitkisel tedavisi hakkında önerilerde bulunacağız.

Dizlerde kireçlenmenin doğal tedavisi için vermiş olduğumu bitkisel tarifi hazırlayıp, doğru bir şekilde uygulayın. Yapmanız gereken şeyler oldukça basit. Yalnızca bir bardak klorsuz suya ve iki yemek kaşığı kadar kurutulmuş çınar yaprağına ihtiyacınız var.

Klorsuz suyun içine çınar yapraklarını ufalayarak ekleyin. Ardından karışımı ocağa koyun ve kaynatın. Kaynama süresi 45 saniye olacaktır. Kaynamaya başladıktan 45 saniye tutun ve 45 saniye dolduktan sonra ocağın altını kapatıp karışımınızı süzgeçten geçirin.

Daha sonra karışımı her gün sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğinden önce klorsuz su ile yapıp aç karnına için. Dizlerde kireçlenmenin bitkisel tedavi yöntemi olan bu kürü bir ay kadar düzenli olarak uygulayın.

Ancak ilk hafta her gün bu karışımı için, ikinci hafta ise iki gün içip bir gün ara vereceksiniz. Üçüncü haftada da üç gün içip bir gün ara, dördüncü ve son haftada dört gün içip bir gün ara vereceksiniz. Bu şekilde bir ayı tamamlayın.

Kürü uygulama süresi boyunca süt ve süt ürünleri tüketmeye özen gösterin, kısa kısa yürüyüşler yapın, beslenme programınıza da dikkat edin.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kireçlenmeye hangi bitki iyi gelir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN